Lidl kusi sporymi pieniędzmi i noclegiem nad morzem. "Wakacyjna praca" robi furorę

Lidl kusi sporymi pieniędzmi i noclegiem nad morzem. "Wakacyjna praca" robi furorę Źródło: Wikipedia/Leinad

Lidl wyszedł ze swoją ofertą wakacyjnej pracy i błyskawicznie zdobył nowych pracowników. Rekrutacja cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem - ludziom spodobał się pomysł połączenia etatu z nadmorskimi wakacjami.

Lidl pozytywnie zaskoczył swoją wakacyjną rekrutacją. Oferta dyskontu spotkała się z dużym odzewem. Jak się okazało, bardzo dużo osób chce dorobić sobie w lato. Sklep to wykorzystał, przygotował interesujące warunki współpracy i klienci, chcący zaopatrzyć się w nadmorskich kurortach, nie będą narzekali na długie kolejki.

Lidl rekrutuje. Pensja plus bezpłatny nocleg

Oferta wakacyjnej pracy była skierowana głównie dla studentów. Chodzi o krótkotrwałą formę współpracy, która zapewnić ma okresowe rozszerzenie kadr w sklepach znajdujących się w najbardziej obleganych przez turystów miejscach. Chodzi głównie o nadmorskie kurorty. Do pracy można było pojechać w takie miejsca jak Międzyzdroje i Świnoujście.

A tam można doskonale pogodzić pracę z turystyką. Rekrutacja oferuje zatrudnienie na pełen etat, ale także w innych wariantach: 20, 30 czy 40 procent etatu. Wynagrodzenie miesięczne wynosi 3,1 tys. zł brutto za pełen wymiar godzin, ale do wzięcia jest też premia w wysokości 600 zł. Na tym nie koniec, bo sieć gwarantuje też nocleg lub zwrot kosztów podróży oraz dodatkowe benefity, takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport.

Rekrutacja cieszyła się tak dużym powodzeniem - w czym pomogła też aktywna kampania - że Lidl obsadził już wszystkie wakaty. Chętni, skuszeni ciekawie brzmiącymi warunkami, mogą spróbować szczęścia za rok.

Biedronka także zatrudnia. Nocleg przy samym morzu

Jeśli nie w Lidlu, można szukać wakacyjnego zatrudnienia w innym dyskoncie. Biedronka także szuka dodatkowych pracowników na letnie miesiące, którzy wspomogliby kadry w sklepach mieszczących się w najbardziej obleganych miastach. Rekrutacja jest odpowiedzią na wzmożony ruch klientów w nadmorskich miejscowościach, takich jak Jastarnia, Mielno czy Władysławowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sieć szuka ok. 250 pracowników. Chętnych znajduje pośród pracowników, którzy zainteresowani są wyjazdem nad morze. Zatrudniane są także pełnoletnie dzieci osób pracujących w sieci sklepów Biedronka.

Pracownicy sieci, którzy zdecydują się na taką wakacyjną dodatkową pracę, mogą liczyć na standardowe wynagrodzenie, dodatkową premię oraz nagrodę. Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie. To właśnie połączenie pracy z wakacyjnym trybem jest dla pracowników atrakcyjne. Biedronka chwali się, że np. w Dziwnowie oferuje noclegi 75 metrów od plaży. 

Choć w Biedronce są jeszcze wolne miejsca, to sieć powoli kończy rekrutację na ten rok. Zainteresowani powinni się spieszyć i może jeszcze uda im się jeszcze zdobyć "wakacyjny etat"?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mikołaj Roznerski pobił się z mężem Kasi Warnke. Wszystko zostało nagrane
  2. TVP: Decyzja o odłączeniu Szymona od aparatury została podjęta wbrew rodzicom
  3. Straszne wiadomości. Nie tylko 10-letnia Kristina i mały Szymon, kolejna śmierć wstrząsnęła Polską

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News