W Lidlu powariowali? Sklep znowu odpala promocję, przez którą Polacy tracą rozum i zachowują się jak dzicz

W Lidlu powariowali? Sklep znowu odpala promocję, przez którą Polacy tracą rozum i zachowują się jak dzicz Źródło: youtube.com/gk24.pl

Lidl przygotował niesamowitą promocję. Sieć niemieckich sklepów postanowiła sprowadzić ekskluzywną kolekcję torebek, którą będzie sprzedawać w bardzo atrakcyjnych cenach. Takiego zagrania ze strony dyskontu nie dało się przewidzieć. Czy i tym razem Polacy nie powstrzymają się przed walkami w sklepie?

Lidl będzie zmagał się z plagą klientów. Do niemieckiego dyskontu w najbliższych dniach trafi oczekiwana promocja na ekskluzywne towary, które będzie można zakupić w wyjątkowo niskich cenach. Nie da się ukryć, że takiego rozwiązania ze strony sklepu nie spodziewał się nikt, zważając na fakt, że ostatnim razem w dyskontach dochodziło do scen przemocy i walki o kupno jak największej ilości artykułów z asortymentu sklepu.

Lidl startuje z nową promocją. Czy i tym razem dojdzie do scen przemocy?

W marketach sieci Lidl wielokrotnie dochodziło do scen rodem z filmu akcji. W trakcie istnienia niemieckiego giganta handlowego w Polsce, Polacy wielokrotnie toczyli boje o ekskluzywne produkty pojawiające się na półkach sklepowych. Tym razem motywem walki mogą być torebki marki Wittchen, które po raz kolejny pojawią się w lokalach sieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Mówi się o tym, że niemieccy właściciele firmy złożyli zamówienie na kwotę 14 milionów złotych, licząc na wielkie zyski.

Nie da się ukryć, że takie zagranie znanej sieci zostałoby docenione przez miłośników dyskontu, gdyby nie fakt, że na bardzo podobne rozwiązanie wpadła Biedronka, która nawet teraz nie chce wypaść z rywalizacji o portfel polskiego klienta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Biedronkach będzie jak w Lidlu?

Sieć należąca do Jeronimo Martins, widząc zakusy swojego rywala, zdecydowała się na umieszczanie w swojej ofercie torebek marki Puccini.

Ten tydzień może być więc wyjątkowo ciężki dla wszystkich, którzy liczyli na spokojne zakupy w położonym nieopodal sklepie portugalskiej bądź niemieckiej sieci. Już teraz mówi się o tym, że klienci będą nocować przed sklepami, aby móc kupić jak najszybciej i jak najwięcej artykułów w jak najniższych cenach. Włodarze Lidla, jak i Jeronimo Martins wprost zacierają ręce.

ZOBACZ TAKŻE

  1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
  2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
  3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

Źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News