Lidl pilny komunikat godziny dla seniorów
Unsplash K. Mitch Hodge
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Pilny komunikat Lidla. Chodzi o godziny dla seniorów, totalne zaskoczenie dla wszystkich klientów

W trosce o bezpieczeństwo najbardziej zagrożonej grupy osób w związku z zakażeniem koronawirusem, od dzisiaj w całej Polsce funkcjonują specjalne godziny dla seniorów. Lidl wydał w tej sprawie pilny komunikat do milionów Polaków. Zaskakująca decyzja sieci.

Od czwartku 15 października w całym kraju obowiązują specjalne godziny, w których zakupy mogą zrobić jedynie seniorzy powyżej 60. roku życia. W związku z tym sieć sklepów Lidl wydała bardzo ważny komunikat dla klientów. Wiele osób będzie zaskoczonych.

Nie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćNie żyje legendarny aktor znany z największych hitów TVP. Przyjaciele przekazali druzgocącą wiadomośćCzytaj dalej

Lidl ze specjalnym komunikatem w związku z godzinami dla seniorów

W całej Polsce wprowadzone zostały specjalne godzina dla seniorów. Lidl w trosce o bezpieczeństwo najstarszych, zachęca, by dokonywali zakupów w godzinach, które są im dedykowane. Dodatkową zachętą dla nich ma być specjalnie przygotowana oferta.

Już od czwartku 15 października w ramach specjalnej oferty skierowanej do seniorów, Lidl zaoferuje dodatkowe zniżki na produkty, które są popularne wśród tej grupy klientów. Na zakupy w godzinach 10.00-12.00 zapraszane są wyłącznie osoby starsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Troszcząc się o potrzeby seniorów, sieć sklepów Lidl postanowiła przygotować specjalne bony zakupowe, które będą obowiązywały jedynie dla klientów powyżej 60. roku życia oraz będą aktywne w godzinach od 10.00 do 12.00.

Sieć liczy na to, że w ten sposób zachęci seniorów do korzystania seniorów do korzystania z tej formy zakupów. Specjalne kupony będą dostępne z wykorzystaniem aplikacji Lidl Plus. Będą się w niej pojawiały kolejne, atrakcyjne kupony dla seniorów.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Zaczęło się, rząd może zapukać do twoich drzwi. Będą sprawdzać wszystko, mieszkanie, nieruchomości, pieniądze

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

- Lidl Polska wierzy, że w ten sposób uda się zapewnić seniorom bardziej bezpieczne zakupy - napisano w oświadczeniu sieci sklepów. Jakie produkty będzie można kupić taniej? 15 października przykładowo kupon obowiązywał będzie na wybrane środki dezynfekująco-higieniczne. Będzie można je kupić aż 50 proc. taniej. O połowę tańsza będzie również kiełbasa głogowska. Na podobny pomysł wpadła Biedronka, która również przeprowadziła taką akcję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 sprytnych tricków sprawi, że kotlety mielone wyjdą idealne. Korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni
  2. Iga Świątek usłyszała druzgocącą informację. Fakty są bezwzględne, musi przygotować się na rozczarowanie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. W dawnej hucie znaleziono niezwykłą monetę. Może być zwiastunem legendarnego skarbu
  1. Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej
  2. Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News