Jutro do Lidla klienci będą walić drzwiami i oknami. Tylko jednego dnia niesamowita okazja, Polacy wpadną w euforię

Jutro do Lidla klienci będą walić drzwiami i oknami. Tylko jednego dnia niesamowita okazja, Polacy wpadną w euforię Źródło: K. Mitch Hodge Unsplash.com

Lidl oferuje swoim klientom niesamowite okazje. Już jutro wiele osób zdecyduje się odwiedzić popularny dyskont i na pewno nie będzie żałować tej decyzji. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż kolejki zapewne będą ogromne. Ci, którzy pojawią się w sklepach rano, będą w zdecydowanie lepszej sytuacji niż osoby planujące zakupy na godziny wieczorne.

Lidl po raz kolejny chce pozbawić konkurencję szans. Już jutro do sklepów niemieckiej sieci klienci będą walić drzwiami i oknami, a to wszystko za sprawą niesamowitej okazji dostępnej tylko przez jeden dzień. Wiele osób skusi się na zakupy, nawet jeśli wcześniej tego nie planowały.

Lidl odpowiada na ruch Biedronki

Lidl dobrze wie, że Polacy są rozdarci między nim a Biedronką. Klienci lawirują między dwoma najpopularniejszymi supermarketami, a handlowcy starają się przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją drogą. Biedronka ogłosiła, że przygotowała dla wszystkich niesamowite rozwiązanie i zapewne to właśnie dlatego Lidl zdecydował się na stworzenie tak korzystnej promocji. Sytuacja jest tym bardziej zachęcająca, że piątkowe zakupy będą jedynymi, jakich dokonamy w ciągu najbliższych dwóch dni. Ten weekend będzie dla wielu ogromnym zaskoczeniem, dlatego nie warto zostawiać robienia zakupów na ostatnią chwilę. Szczególnie biorąc pod uwagę, jak wiele można zyskać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niesamowita promocja, Lidl zachwyca wszystkich piwoszy

Lidl poinformował, że tylko jutro, w piątek 14 sierpnia klienci otrzymają 4 piwa zupełnie za darmo. Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób i aby z niej skorzystać konieczne jest posiadanie specjalnej aplikacji Lidl Plus i skorzystanie z dostępnego tam od jutra kuponu. Uprawnia on do zakupu 8 piw i zapłacenia jedynie za 4 z nich. 4 piwa zatem trafiają do naszego koszyka zupełnie za darmo. Jak podaje sieć, nie ma różnicy, czy planujemy nabyć piwa alkoholowe czy bezalkoholowe, gdyż promocja dotyczy wszystkich.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2. Agnieszka Kotulanka zmagała się ze straszną chorobą. Ksiądz na pogrzebie powiedział "swój czyściec odbyła już za życia"

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

Wiele osób chętnie skorzysta z promocji

Promocja zapewne przekona wiele osób do odwiedzin w sklepach niemieckiej sieci. Zbliżający się weekend zapewne nadal ugości nas upałem, a Polacy masowo rozpalą grille, aby miło spędzić czas z najbliższymi. Piwa to dla wielu nieodłączny element świątecznego ucztowania, więc zainteresowanie promocją może być naprawdę ogromne. Nie warto zostawiać wizyty w dyskoncie na ostatnią chwilę, gdyż asortyment może ulec wyczerpaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak jest przeszczęśliwa. Gratulacje płyną z całej Polski, nikt nie miał pojęcia
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja dla w kość tysiącom Polek i Polaków

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News