Lidl WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Maria Wieczorek - 13 Stycznia 2020

Nikt nie przewidział efektu, niezwykły gest LIDLA dla WOŚP. Astronomiczne nagrody i kwota, jaką zebrali

Lidl po raz kolejny włączył się w tym roku w zbiórkę przy okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze specjalnego komunikatu sieci wynika, że w sklepach udało się zebrać naprawdę astronomiczną kwotę. Na Allegro wciąż trwają za to wyjątkowe aukcje firmy.

Lidl zaangażował się w zbiórkę środków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już po raz 11. Jak wynika z tekstu, który ukazał się na oficjalnej stronie internetowej sieci, akcja trwała w sklepach od 30 grudnia 2019 roku do 11 stycznia 2020 roku. W tym czasie udało się zebrać aż 4 miliony złotych.

Obrazek zwierzętaNa jednym obrazku ukryte są aż 4 zwierzęta. Trudno je odnaleźć, poradziliście sobie?Czytaj dalej

Lidl znów zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Warto zaznaczyć, że w sklepach na klientów czekały specjalne skarbonki, do których mogli wrzucać datki. Poza tym sieć udostępniła gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a cały dochód z ich sprzedaży przekazała właśnie fundacji Jurka Owsiaka. To jednak jeszcze nie koniec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzętaPrzyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serceCzytaj dalej

Na Allegro wciąż trwają bowiem trzy specjalne aukcje charytatywne, zainicjowane przez sieć - "Kulisy powstawania Kuchni Lidla z Kingą Paruzel", "Kulisy powstawania Kuchni Lidla z Karolem Okrasą" oraz "Kolacja w Platter by Karol Okrasa". Pierwsza z wymienionych zakończy się 30 stycznia, a dwie pozostałe - dziesięć dni wcześniej. Obecnie ich łączna cena to ponad 14 tysięcy złotych. Suma ta będzie oczywiście rosła.

Przedstawiciele sieci są dumni z kolejnego rekordu

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Warto zaznaczyć, że w czasie 11 ostatnich finałów, w które angażował się Lidl, sieci udało się zebrać aż 24 miliony złotych. Przedstawiciele firmy nie ukrywają, że są z tego powodu bardzo szczęśliwi.

- Jesteśmy dumni, że po raz jedenasty zagraliśmy wspólnie z Orkiestrą! Przez wszystkie lata udało nam się zebrać łącznie aż 24 mln złotych! (...) Zachęcamy do pomagania razem z nami, pobijmy wspólnie kolejny rekord! - przekazała Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication w Lidl Polska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. Zasiłek dopiero po pół roku? ZUS każe czekać, Polacy pilnie szukają pomocy. "Patologiczna sytuacja"
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Domowe trikiWłożyła kilka zapałek do doniczki. Efekt powala, zaskakujące triki domoweCzytaj dalej

Źródło: Lidl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News