Wszystko się nagrało i trafiło do sieci. Nagle w Lidlu wszyscy zaczęli tańczyć, niektórzy Polacy przecierali oczy ze zdumienia

Wszystko się nagrało i trafiło do sieci. Nagle w Lidlu wszyscy zaczęli tańczyć, niektórzy Polacy przecierali oczy ze zdumienia Źródło: facebook.com/nieopierzony.krzys/

Lidl jest sklepem uwielbianym przez Polaków, ale do tego stopnia by robić tam niezłą potańcówkę? Czemu nie - wszystko jest dla ludzi. Niezwykle spontaniczną akcję zarejestrował jeden ze świadków zdarzenia i szybko wrzucił nagranie do sieci. Robi prawdziwą furorę.

Pracownicy sklepu Lidl na długo zapamiętają to, co stało się w jednym z marketów znanej niemieckiej sieciówki. Przez chwilę mogli poczuć się jak w pierwszoligowym klubie muzycznym, a tak spontanicznych uczestników zabawy jeszcze nie widziano. Na szczęście to radosne wydarzenie zostało uwiecznione telefonem komórkowym.

Lidl na festiwalu Pol’and’Rock hitem nie tylko w kwestii jedzenia

Lidl już od kilku lat ustawia swój ogromny sklep na wyznaczonej ku temu części terenu festiwalowego. Dzięki temu przyjeżdżający na Pol'and'Rock mają zapewniony dostęp do podstawowych artykułów spożywczych i wody, co jest priorytetem przy wymęczającym tańcu i naliczaniem kolejnych kilometrów pieszo. O sklepie zrobiło się głośno po festiwalu, ponieważ jeden z internautów nagrał filmik gdy robił zakupy w rzeczonym markecie. Z głośników w tle zaczęła lecieć muzyka elektroniczna i nagle zaczął się prawdziwy szał.

Przedstawiciele sklepu Lidl nie mają nic przeciwko takim zabawom. Są zadowoleni, że klientom udzielił się radosny nastrój

W bok poszły koszyki, siatki, zgrzewki wody, nawet arbuzy zostały odstawione na boczny tor. Cała hala sklepowa stała się jednym wielkim parkietem i dyskoteką. Nieważne, czy gruby lub chudy, młody lub stary, każdy próbował tańczyć do dźwięków podkładu muzycznego. Ośmielonych osób było coraz więcej i tylko pracownicy sklepu oraz nieliczni filmujący nie dołączyli się do zabawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pol’and’Rock przez wielu nie bez powodu nazywany jest najpiękniejszym festiwalem świata, podczas którego uczestnicy bawią się wspólnie na koncertach, a po zakupy przychodzą do rockowego sklepu Lidl, największego, polowego sklepu w Polsce. W trakcie festiwalu dobry nastrój udzielił się wszystkim festiwalowiczom w trakcie zakupów w rockowym Lidlu - wypowiedziała się na ten temat menedżer ds. komunikacji w Lidl Polska, Aleksandra Robaszkiewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

- Był to spontaniczny przypływ energii, który trwał przez kilka utworów. Po czym wszyscy powrócili do regularnych zakupów, również w rytm muzyki. Było to spontaniczne działanie klientów. Cała akcja skończyła się bez żadnych szkód. Pracownicy zareagowali uśmiechem - kontynuowała Robaszkiewicz, widocznie zadowolona z tego, że muzyka oraz wspólne zakupy zdecydowanie łączą ludzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News