LIDL tymczasowo zamyka część sklepów na terenie Polski. Poinformowano na jak długo

LIDL tymczasowo zamyka część sklepów na terenie Polski. Poinformowano na jak długo Źródło: Wikipedia.com CC0

LIDL to jeden z ulubionych dyskontów Polaków. Niestety poinformowano właśnie, że część placówek niemieckiego giganta zostanie tymczasowo zamkniętych. Utrudni to zakupy części klientów korzystających z usług sieci, ale podano, jak długo trzeba potrwają utrudnienia oraz jakie są ich powody.

LIDL kusi klientów bogatą ofertą produktów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Konsumenci doceniają jakość oraz korzystne promocje proponowane przez sklep i chętnie go odwiedzają. Niestety część Polaków będzie musiała znaleźć sobie nowe miejsce do zaopatrywania się w niezbędne produkty, ponieważ poinformowano o czasowym zamknięciu niektórych placówek.

Na polskim rynku LIDL jest jednym z większych graczy

LIDL niezmiennie króluje w rankingach sieci z największymi obrotami i zaskarbił sobie serca konsumentów mieszkających nad Wisłą. Polski oddział niemieckiej sieci handlowej stara się również wspierać lokalne firmy, wchodząc z nimi we współpracę. Na początku wybuchu epidemii koronawirusa LIDL Polska rozpoczął współpracę z produkująca głównie rajstopy firmą Adrian. Stworzyła ona na zlecenie sieci maseczki, które w niezwykle szybkim tempie trafiły na półki niemieckiego dyskontu. Teraz niestety konsumenci muszą się przygotować na pewne utrudnienia w działalności swoich sklepów. Wiadomo, jakie placówki oraz na jak długo zostaną zamknięte.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jest konkretna lista czasowo zamkniętych sklepów

Jak podaje portal BiznesInfo powołujący się na wiadomości zamieszczone na wiadomoscihandlowe.pl, aż 7 sklepów w całej Polsce zostanie wyłączonych z użytku. Związane jest to z planowanymi remontami, które mimo iż są wykonywane na bieżąco, to części prac nie można przeprowadzić przy jednoczesnym funkcjonowaniu sklepu. LIDL zamieścił na swojej stronie informację, że będzie zmodernizowanych, lecz na razie jedynie 7 sklepów zostanie całkowicie zamkniętych na okres miesiąca.

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2. Andrzej Duda zabrał głos w sprawie obowiązkowych szczepień. Jego słowa wywołały burzę

Czy LIDL w twojej okolicy zostanie zamknięty? 

- Na utrudnienia muszą być gotowi klienci Lidla w: Gliwicach (przy ul. Pszczyńskiej 89), w Czeladzi (przy ul. 27 Stycznia 2), w Bogatyni (przy ul. Daszyńskiego 15), w Gdyni (przy ul. Morskiej 116), w Pile (przy ul. Kusocińskiego 1), Warszawie (przy ul. Pożaryskiego 31) oraz w Żyrardowie (przy ul. S. Okrzei 54 a). Prace remontowane placówek zaczęły się na początku czerwca, w ostatniej zakończą się 19 sierpnia. We wszystkich planowane są one na okres czterech tygodni - cytuje informację zamieszczoną na portalu wiadomoscihandlowe.pl serwis BiznesInfo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Agent Roberta Lewandowskiego zmieszany z błotem. "Kasyna, spelunki i środki na erekcję"
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią
  5. Intymne kulisy rozwodu Rodowicz wychodzą na jaw. Jej gosposia wszystko ujawni?
  6. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał

Źródło: BiznesInfo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News