Lidl będzie płacił w specjalnym programie. Nawet do 1000 zł

Lidl będzie płacił w specjalnym programie. Nawet do 1000 zł Źródło: Marek BAZAK East News

LIDL wprowadził specjalny program pod hasłem "Poleć pracownika", sieć będzie płaciła nawet do 1000 złotych. Przedstawicielka firmy przekazała dobre wiadomości w rozmowie z portalem Wiadomości Handlowe. To wyjątkowo istotna wiadomość dla wszystkich osób szukających pracy.

Lidl wprowadził do swoich sklepów specjalny program, akcja działa pod hasłem "Poleć pracownika". Sieć płaci nawet do 1000 złotych za udział, to istotne informacje szczególnie dla szukających pracy. Przedstawicielka Lidl Polska, Aleksandra Robaszkiewicz, zdradziła szczegóły.

Lidl wprowadził specjalny program dla pracowników

Aleksandra Robaszkiewicz, head of corporate communications w sieci Lidl Polska wyjaśniła na czym polega program rekrutacyjny "Poleć pracownika". Firma ma wypłacać nawet do 1000 złotych premii w przypadku zatrudnienia osoby z polecenia obecnego pracownika marketów.

- Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w obszarze rekrutacji, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego narzędzia. W przypadku zatrudnienia osoby, którą poleci pracownik, wysokość premii dla pracownika wynosi 1000 zł - jest wypłacana w dwóch transzach: 200 zł netto po pierwszym przepracowanym miesiącu i 800 zł netto po przepracowanych sześciu miesiącach - poinformowała portal Wiadomości Handlowe Aleksandra Robaszkiewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lidl rozpoczął akcję pod koniec 2019 roku

Sieć Lidl zachęca swoich pracowników nie tylko do czynnego udziału w procesie rekrutacji, ale także do angażowania się w spoty reklamowe o tematyce employer-brandingowej. Firma wierzy, że to najlepszy sposób, by w wiarygodny i rzetelny sposób opowiedzieć klientom o swojej misji.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora

2. Jackowski twierdzi, że jego mroczna wizja się spełniła. Tysiące osób jest rannych

3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

- Ze względu na wysoki poziom zadowolenia z pracy wśród naszych pracowników uważamy, że program "Poleć pracownika" jest bardzo przydatny w znalezieniu nowych pracowników. W końcu nasi pracownicy są też ambasadorami firmy i najlepiej potrafią opowiedzieć o swojej pracy i zachęcić do dołączenia do Lidl Polska  - tłumaczy Aleksandra Robaszkiewicz.

Najlepsze newsy: 

  1. Widzieliśmy ją w filmie, niestety, nie żyje. Media przekazały tragiczną wiadomość
  2. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku
  3. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  4. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News