Dantejskie sceny w Tesco, krajobraz jak po bitwie. Przy tym słynna walka o karpia w Lidlu to pikuś

Dantejskie sceny w Tesco, krajobraz jak po bitwie. Przy tym słynna walka o karpia w Lidlu to pikuś Źródło: Wikimedia Commons/Vindicator Paulka

Lidl gdy wprowadzał promocję na karpia, nie spodziewał się, że klienci rzucą się na niego z żądzą mordu w oczach. Nagranie obiegło sieć i stało się prawdziwym hitem internetu. Teraz podobne sceny można zobaczyć w sklepach sieci Tesco.

Lidl oblężony przez głównie starszych ludzi, którzy daliby się pobić, żeby tylko kupić rybę na promocji. Otwarcie sklepu i szaleńczy bieg do lodówek. Rozpychanie się łokciami, krzyki i ostrożne niesienie upragnionego zakupu do kasy, żeby nikt go po drodze nie wyrwał. Choć brzmi to, jak scena batalistyczna, to tylko smutna, Polska rzeczywistość - do takich wydarzeń faktycznie doszło kilka lat temu. Oślepieni żądzą zakupów klienci robili wszystko, aby kupić upragniony produkt taniej. Teraz dantejskie sceny dzieją się w marketach Tesco.

Tesco musi się wyprzedawać

Sieć sklepów Tesco przechodzi w Polsce przez ciężki okres. Niedawno było głośno o problemach finansowych i nieprzynoszących zysków sklepach. Niektórzy spekulowali nawet, że Tesco całkowicie wycofa się z Polski. Firma zdementowała pogłoski, oświadczając, że faktycznie szykują się zmiany, ale nie tak drastyczne. Sprzedane mają zostać wielkopowierzchniowe markety, a w zamian za to sieć zainwestuje w tzw. markety kompaktowe.

Od 22 września mają ruszyć zwolnienia pracowników w rzeszowskim markecie Tesco. W związku z likwidacją lokalu na ul. Powstańców Warszawskich prowadzona jest obecnie całkowita wyprzedaż towaru. Aby jak najszybciej pozbyć się asortymentu, ustalono ceny na bardzo niskie i zachęca się klientów do zakupu ogromnymi promocjami. To sprawiło, że w markecie można zobaczyć sceny jak ze słynnej walki o karpia w Lidlu.

Tesco jak Lidl, obudził w klientach najniższe instynkty. Sceny jak z pobojowiska

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ogromne promocje przyciągają i budzą w konsumpcyjnym społeczeństwie najniższe instynkty. Przekonał się o tym Lidl, gdy klienci walczyli o karpia lub o robota kuchennego. Podobnie Biedronka podczas wyprzedaży butów Crocsów. Teraz Tesco przeżywa nawet dużo gorsze momenty. Pracownicy mówią, że sklep wygląda jak "po bitwie". Towary leżą na podłodze, są zrzucane z półek.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

- Jest jak po bombie. Masakra to mało powiedziane. Kolejki do czytników, cena nie pasuje to towar na ziemię lub gdzie popadnie i szukają dalej. Najgorzej, jeżeli to towar jest z chłodni: masła, szynki, mrożonki. To wszystko idzie potem na zmarnowanie - zrelacjonowała załamująca ręce pracownica sklepu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News