Natychmiast wyrzućcie to do śmieci. Lidl wycofuje ze sprzedaży dwa niesamowicie popularne produkty, mogą być niebezpieczne

Natychmiast wyrzućcie to do śmieci. Lidl wycofuje ze sprzedaży dwa niesamowicie popularne produkty, mogą być niebezpieczne Źródło: screen/Youtube.com/ DDLodz.pl (Dzień Dobry Łódź)

Lidl oburzył swoich klientów. W ofercie popularnego, niemieckiego dyskontu znalazły się dwa, wyjątkowo trefne produkty, które trzeba było wycofać z asortymentu dyskontu. Sklep wyraził ubolewanie za swoje zachowanie w specjalnym komunikacie i apeluje o zwroty.

Lidl zaliczył poważną wpadkę. Dwa, bardzo popularne artykuły spożywcze musiały zostać wycofane z asortymentu, ponieważ miały wady. Chodzi konkretnie o drewnianą zabawkę dla dziecka, która była prawdziwym hitem sprzedaży ostatnich dni w związku z Dniem Dziecka oraz znaną klientom niemieckiego marketu kapustę. Sklep przeprosił i poprosił wszystkich o natychmiastowe pozbycie się szkodliwych artykułów.

Lidl ma się z czego tłumaczyć. Popsute artykuły na półkach sklepu

Jeśli chodzi o kapustę występującą w ofercie dyskontu, to szkodliwe mogą być przede wszystkim jej składniki. Przez niedopatrzenie producenta, liście warzywa były popsute.

- Ostatnie, dobrowolne, zlecone przez Lidl badanie produktu „Kapusta biała młoda, luz” z numerem partii L 21/05 wykazało przekroczenie limitu prawnego dla pozostałości środka ochrony roślin. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo konsumentów, wycofaliśmy przedmiotowy produkt ze sprzedaży i nie zalecamy jego dalszego spożywania - brzmi oficjalne stanowisko Lidla względem kapusty.

O wiele poważniej, sprawy mają się z zabawką, którą rodzice tłumnie kupowali w trakcie uroczystości Dnia Dziecka. Tutaj za wszystkim stoi wada konstrukcyjna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zabawka mogła być szkodliwa dla dzieci

Wadą, która mogła wpłynąć na bezpieczeństwo dzieci, były niestabilne nity łączące zabawkę. Po odpadnięciu ich, dzieci mające tendencje do brania losowych rzeczy do buzi mogłyby się zadławić, albo zrobić sobie krzywdę.

- W przypadku przedmiotowego artykułu nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do poluzowania nitów w kołach i pojawienia się małych elementów, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta lub małe dzieci, narażając je na ryzyko. W związku z tym Lidl prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i nieużywanie wskazanego produktu - brzmi komunikat dotyczący zabawki do chwytania marki Playtive junior o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414. - napisała sieć w komunikacie.

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  2. TVN ZWOLNIŁ jedną ze swoich największych gwiazd! Co teraz z jej programami?! Jest oficjalne oświadczenie
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu