Robiła zakupy w Lidlu, nagle ochroniarz odciągnął ją na bok. Nie mogła przewidzieć jego zachowania, od razu ją zmroziło

Robiła zakupy w Lidlu, nagle ochroniarz odciągnął ją na bok. Nie mogła przewidzieć jego zachowania, od razu ją zmroziło Źródło: Geograph Paul Harrop

Lidl jest jednym z ulubionych dyskontów ludzi nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Do grona stałych klientów należała także irlandzka senator, Lynn Ruane, która tego dnia robiła zakupy w jednym ze sklepów w Dublinie. W pewnej chwili podszedł do niej ochroniarz i odciągnął ją na bok. Nie mogła przewidzieć tego, co się stanie.

W Lidlu doszło do dramatycznych scen. Kiedy Irlandzka polityk wybierała produkty spożywcze, została odciągnięta na bok przez ochroniarza. Mężczyzna poprosił ją o to, żeby na czas zakupów wybierała bardziej odpowiednie ubrania. Pracownik ochrony poczuł się zbulwersowany tym, co kobieta miała na sobie. Jego uwaga zszokowała Lynn. Doszło do wymiany zdań podczas której ochroniarz użył wobec Ruane rękoczynów. Kobieta twierdzi, że została przez niego popchnięta.

Lidl nieodpowiednio potraktował klientkę?

Jak powiedziała w rozmowie z "Irish Mirror", ochroniarz powiedział jej, że następnym razem powinna założyć koszulkę, która zakryje więcej ciała. Senator nie zgodziła się ze stanowiskiem mężczyzny. 

- Powiedziałam mu, że mój kostium odsłania tyle samo skóry, co zwyczajny letni top. On stwierdził jednak, że kluczowy jest fakt, że to, co mam na sobie, nie jest zwykłą bluzką, a kostiumem kąpielowym, więc muszę zmienić odzież. Odpowiedziałam mu, że w zasadzie nie muszę i odeszłam, nie chcąc kontynuować tej absurdalnej konwersacji. W odpowiedzi mężczyzna zaczął mnie szarpać, próbując wciągnąć mnie za filar - opowiada Lynn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pani senator opublikowała w internecie zdjęcie stylizacji, którą tego dnia miała na sobie. Dzień był słoneczny i bardzo ciepły, dlatego zdecydowała się na wyjście w kostiumie kąpielowym, który pełnił rolę bluzki. Dół stroju był zakryty zwiewną, wiązaną spódnicą. Na opublikowanej przez nią fotografii widoczny jest jedynie odkryty dekolt. Nie jest on przy tym większy niż w przypadku tradycyjnej bluzki.

Lidl postanowił wystosować oświadczenie, w którym odniósł się do zachowania pracownika. Zarząd placówki stwierdził, że został poinformowany o incydencie z udziałem ochroniarza. Nie wiemy jednak, jakie konsekwencje czekają mężczyznę. Nadgorliwy pracownik ochrony odmówił osobistego komentarza.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki w żałobie, nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Na profilu polityk w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie w kolorowym kostiumie z podpisem 
"Lidl chce, żebym przebrała się, jeśli chcę u nich kupować". Zdania internautów na temat zajścia są podzielone. Uważacie, że ochroniarz miał rację? Czy strój senator Lynn Ruane był odpowiednim wyborem na zakupy w dyskoncie spożywczym?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Właśnie podali informacje o finansowej pomocy dla poszkodowanych przez pandemię. Już wiadomo, kto się załapie
  4. Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu
  5. Za kilogram truskawek możesz zapłacić jedynie 5 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Mirror 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News