Media obiegają bardzo przykre informacje. Jedna z najbardziej lubianych i szanowanych przedstawicielek polskiego Senatu miała udar mózgu. Lidia Staroń ma ogromne problemy ze zdrowiem.

Polityk w swojej działalności publicznej w dużej mierze skupia się na pomocy potrzebującym. Kobieta szczególnie upodobała sobie niesienie pomocy w przypadkach beznadziejnych.

Pomagała obywatelom w trudnych sprawach

Czyli taki, w których wielka korporacja, komornik, czy bank staje przeciwko szaremu obywatelowi, by dobrać się do jego majątku.

Choć mało kto o tym wie, Lidia Staroń, bo o niej tu mowa obroniła mnóstwo osób znajdujących się w trudnej sytuacji.

Polityk broniła ofiary komorników, którzy niesłusznie zlicytowali prywatną własność, ofiary banków wprowadzających swoich klientów w błąd, czy lokatorów pokrzywdzonych przez spółdzielnie mieszkaniowe. Teraz kobieta sama potrzebuje pomocy.

Lidia Staroń podupadła na zdrowiu

– Niestety codzienna walka z bezprawiem, układami, krzywdzącymi zwykłych obywateli decyzjami urzędników doprowadziły do tego, że nie zdążyłam zadbać o siebie, że czeka mnie teraz najtrudniejsza walka w moim życiu – walka o własne zdrowie… – napisała Lidia Staroń na Facebooku.

W związku z powyższym polityk zaapelowała o wsparcie. Zadeklarowała też, że jak tylko wyzdrowieje, zamierza wrócić do pomagania innym.

– W związku z tym na krótki czas będę musiała zmienić swoje priorytety i skupić całe siły na mojej walce… mając jednocześnie nadzieję, że już wkrótce pełna nowych sił i energii będę mogła wrócić do wszystkich już rozpoczętych spraw, a także pochylić się nad setkami nowych, które czekają w kolejce… – stwierdziła we wpisie Staroń.

Proponowane linki:

  1. Smutne! Irena Santor trafiła do domu starców
  2. PiS odwołuje wszystko! Kaczyński chory, nie może pokazywać się publicznie
  3. Papież Franciszek przyznaje: „Jestem ciężko chory”

Tak żyją córki najbogatszych Polaków [ZDJĘCIA]

9 kompromitujących wypowiedzi Ryszarda Petru, które rozbawią każdego

Źródło: natemat.pl

Zobacz również