Ruch Obywatele RP słynie z oporu wobec rządu i zakłócania demonstracji jego zwolenników. Na czele grupy stoi Paweł Kasprzak. Kontrowersyjny lider Obywateli RP udzielił niedawno wywiadu „Dziennikowi Gazeta Prawna”. Mówił w nim m.in. o tym, gdzie będzie szukał wsparcia finansowego oraz o… stanie swojego uzębienia.

Kasprzak ujawnia również, że nigdy nie aspirował do utworzenia masowego ruchu, a deklarację pod deklaracją Obywateli RP podpisało zaledwie 70 osób. Lider grupy stwierdził również, że porozumienie z Komitetem Obrony Demokracji, którego niektóre postulaty są zbieżne z głoszonymi przez jego ugrupowanie jest niemożliwe.

Wiarygodny „Trójząb”

Kasprzak podzielił się również swoimi planami dotyczącymi finansowania Obywateli RP. Lider grupy mierzy naprawdę wysoko i liczy na wsparcie… George’a Sorosa.

– Musimy szukać w prywatnych źródłach, u Sorosa albo innego miliardera  […] Nie mam z tym żadnych oporów, ale jesteśmy do tego stopnia frajerami, że nie wiemy, jak się to robi – przekonuje.

Z racji braków w uzębieniu, Kasprzak przez niektórych internautów złośliwie nazywany jest „Trójzębem”. Nieoczekiwanie, lider Obywateli RP swoją, jak sam ją określił, „szczerbatą paszczę” uważa za atut dodający mu wiarygodności.

– Jeden ze smoleńskich braci krzyczał do mnie: świnia oderwana od koryta. Mówiłem, że w dalszym ciągu świetnie zarabiam. Patrzył na mnie podejrzliwie i nie uwierzył. Po raz kolejny się przekonałem, że braki w uzębieniu są moim atutem – ocenia Paweł Kasprzak.

Źródło: niezależna.pl

Tak wyglądał związek Piotra T. z młodą Kambodżanką [ZDJĘCIA]

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również