Lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński, zdecydował się na wstrząsające wyznanie. Muzyk opowiedział o dramacie, który spotkał go w dzieciństwie. Co zaskakujące, wytłumaczył w ten sposób swą niechęć do środowiska LGBT.

Świerzyński był gościem programu Agnieszki Gozdyry, „Skandaliści”, w którym dziennikarka rozmawia z kontrowersyjnymi, głośnymi postaciami. Wokalista wyjawił na wizji sekret, który przez lata skrywał przez niszczące go poczucie wstydu. W wieku 11 lat miał być molestowany przez popularnego celebrytę oraz jego brata bliźniaka, którzy są bardzo dobrze znani szerokiej publiczności.

Szokujące wyznanie lidera Bayer Full

– Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili – powiedział muzyk.

– Dopiero teraz zacząłem o tym mówić. Dla chłopca to jest taki wstyd, że trudno to sobie wyobrazić. (….) Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo – ujawnił także Świerzyński.

Wstrząsające wspomnienia

– Niech mi Pani wierzy, że kiedy zobaczyłem tych dwóch panów, bo to byli bliźniacy, na salonach, to we mnie się zagotowało. Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia. To się nie zmieni – dodał wokalista.

Jednocześnie zaznaczył, że nie ma problemu z samą orientacją homoseksualną. Uderzył jednak w pewną charakterystyczną część ludzi ze środowiska LGBT. Przeszkadza mu, gdy ktokolwiek ostentacyjnie obnosi się ze swoją orientacją. Obecnie wiemy już, co jest tego przyczyną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jutro egzamin gimnazjalny. Wiemy, co się w nim pojawi
  2. Katarzyna Dowbor zostawiła syna, gdy miał 3 lata. Teraz on opowiada o swoim piekle
  3. Jesz Ptasie Mleczko? Lepiej dobrze obejrzyj każdą piankę!

Czy uważasz, że polskie prawo wystarczająco karze osoby, który molestowały nieletnich?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 gwiazd, które zaraziły się wirusem HIV [ZDJĘCIA]


Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?

Zobacz również