Niemieckie media: Uchodźcy dostali mieszkanie 66 m2, było „za małe”
.
Wiadomości Pikio - 25 Lipca 2015

Niemieckie media: Uchodźcy dostali mieszkanie 66 m2, było „za małe”

Niemiecka prasa pisze o coraz bardziej roszczeniowych postawach imigrantów. Jako przykład podaje libijską rodzinę, której nie usatysfakcjonowało darmowe, mierzące 66 m2 mieszkanie i w związku z tym, zorganizowała ona protest pod komisariatem policji.

Głowa rodziny stwierdziła, że jemu, żonie w ciąży oraz trójce dzieci należy się większy niż 66 m2 dom, ponieważ jest on wykwalifikowanym inżynierem. Mężczyzna uznał, że byłby w stanie zgodzić się na zakwaterowanie rodziny w hotelu. Niemieccy urzędnicy nie przystali na żądania Libijczyków, więc ci podjęli protest pod komisariatem policji. Po czym porzucili tam jedzenie, uprzednio kupione za bony, bezpłatnie otrzymane od urzędu ds. cudzoziemców i pojechali w poszukiwaniu dogodniejszych warunków do Monachium. - czytamy na Ndie.pl Co ciekawe, uchodźcy na miejsce swojego azylu nie wybierają Polski, ponieważ nasz kraj nie spełnia ich oczekiwań socjalnych. Z kolei według ostatniego raportu niemieckiego Bundesbanku Niemcy są najbogatsi w historii. Majątek gospodarstw domowych to dużo ponad 5 bilionów euro. Trendy wskazują, że dobrobyt Niemiec stale rośnie, tutaj też należy upatrywać przyczyn, dla których uchodźcy wybierają na miejsce azylu naszego zachodniego sąsiada. Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News