Polityk PiS obrzydliwie atakuje osoby LGBT. "Dewianci, podobni do nazistów"

Polityk PiS obrzydliwie atakuje osoby LGBT. "Dewianci, podobni do nazistów" Źródło: Unsplash - Cecilie Johnsen

LGBT wywołuje nienawiść u sporej grupy osób. Pewien polityk postanowił głośno zamanifestować swoje poglądy i stosunek do osób homoseksualnych. Jego słowa doprowadziły do pojawienia się wielu emocjonalnych komentarzy w Internecie.

LGBT pozostaje jednym z ulubionych tematów Polaków. Jedni opowiadają się zdecydowanie po stronie zwolenników związków homoseksualnych, inni natomiast głośno przyznają, że nie zamierzają ich wspierać. Ta sprawa zdecydowanie dzieli Polaków, którzy wciąż nie potrafią być jednogłośni. Nie zanosi się na to, by miało to ulec zmianie w najbliższym czasie.

Jeden z polityków postanowił głośno zakomunikować swój sprzeciw wobec LGBT w Polsce. Jego słowa odbiły się głośnym echem i doczekały się dziesiątek komentarzy w Internecie. Nikt nie przewidywał, że przedstawiciel świata dyplomacji będzie chciał wypowiedzieć się na jakikolwiek temat w taki sposób. Nie zabrakło ostrych słów krytyki.

LGBT wywołuje skrajne emocje

Krystian Frelichowski zajmuje się nauczaniem małych dzieci w szkole podstawowej, choć działa także jako polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jego ważna funkcja, jaką jest kształtowanie najmłodszych obywateli, nie przeszkodziła mu w tym, by wypowiedzieć się na bardzo kontrowersyjny temat i doprowadzić do ogromnego skandalu. Wszystko przez słowa o homoseksualistach.

Lokalny działacz PiS stwierdził, że wyznawcy LGBT są dewiantami, którzy w poglądach przypominają nazistów. Niektórzy dziwią się, że ktokolwiek mógł pozwolić na tak skandaliczną wypowiedź i nie wyciągnął z nich żadnych konsekwencji. Wiele osób domagało się wręcz, by Frelichowski został natomiast usunięty ze szkoły, w której uczy.

LGBT dzieli Polaków

Teraz wiemy już, że do tego nie dojdzie. Dyrektor placówki miał powiedzieć nauczycielowi, by ten nie mówił uczniom w trakcie zajęć o swoich poglądach, bo o wszystkim może dowiedzieć się kuratorium oraz rodzice, którzy z pewnością nie byliby zadowoleni na wieść o tym, że nauczyciel w szkole wygłasza tak oburzające opinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt
2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, sam Frelichowski nie robi sobie nic z krytyki, która pojawiła się w sieci. Sam uważa się za "męczennika" w związku z ciągłymi atakami zwolenników LGBT, utwierdzając się w przekonaniu, że postąpił bardzo dobrze, dzieląc się publicznie swoim zdaniem .

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

źrodło: naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News