Biskup Milewski atakuje podczas mszy. "Chora ideologia LGBT prowadzi do zniewolenia i deprawacji"

Biskup Milewski atakuje podczas mszy. "Chora ideologia LGBT prowadzi do zniewolenia i deprawacji" Źródło: youtube.com.

LGBT jest dla niego chorą ideologią, która prowadzi do zniewolenia i deprawacji. Polski biskup Mirosław Milewski nie wstydzi się swoich przekonań i z ambony głośno grzmi do wiernych, aby po przyjściu do domostw zastanowili się nad tym, co obecnie dzieje się w kraju. Biskup zwrócił uwagę na kilka rzeczy.

LGBT było głównym tematem kazania biskupa pomocniczego diecezji płockiej. Wierni zgromadzeni na mszy słuchali przemówienia duchownego z zapartym tchem, inni nie okazywali swojego zdziwienia dla słów, które właśnie usłyszeli. Zdania parafian mogą być podzielone, ale Mirosław Milewski swojej opinii nie zmieni.

"Rozprzestrzenia się chora ideologia LGBT"

Biskup Mirosław Milewski prowadził w niedzielę nabożeństwo w Radzyminie, z okazji poświęcenia odnowionego 300-letniego obrazu Matki Bożej Śnieżnej. Podczas mszy był czas na kazanie, jednak nie byle jakie, ponieważ mówiące o głośnych ostatnio sprzeczkach środowisk prawicowych i katolickich z osobami popierającymi i będącymi LGBT.

- Ze smutkiem i bólem patrzymy na to, co ludzie bezbożni robią z tym świętym wizerunkiem: malują wokół jej głowy tęczę, znak ruchów gejowskich, a potem naklejają go na koszach na śmieci i toaletach, publikują w sieci filmiki z tęczową Maryją, na swoich niemoralnych marszach, ubrani w tęczowe ornaty, parodiują Eucharystię - w tej części kazania biskup Milewski z pewnością chciał nawiązać do wydarzeń z Marszu Równości, gdzie kilka osób odprawiło "tęczową mszę" oraz do pomalowania aureoli Matki Boskiej na tęczowo przez nieznanych sprawców.

Biskup Milewski zdecydowanie jest za tradycyjnym modelem rodziny

Oprócz tego biskup wyraził nadzieję, że Maryja ocali społeczeństwo od zła, które wręcz stara się zawojować i zawładnąć umysły i dusze Polaków oraz by Matka Boska pomogła w zaprzestaniu rozprzestrzeniania się "chorej ideologii LGBT". Według biskupa ten ruch uderza w tradycyjny model rodziny - osoby LGBT żądają zrównania praw z małżeństwami i chcą adoptować dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Maryjo, ocal ludzi młodych, poszukującym swojej tożsamości, aby nie dali się uwieść modnym hasłom o wolności i tolerancji, które tak naprawdę prowadzą do zniewolenia i deprawacji - mówił duchowny w dalszej części kazania. Biskup bardzo chciałby uniknąć sprowadzania młodych na złą drogę według Kościoła.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

- Ocal przed naporem półnagich ludzi na ulicach polskich miast, którzy pod hasłami o równości płci przekonują, że płeć można sobie wybrać, czy zmienić w dowolnym momencie. Daj nam siłę, gdy szargają oni symbole naszej wiary. Zachowaj nasze serca od nienawiści, byśmy umieli miłować nawet tych, którzy nam źle życzą - tymi słowami biskup Milewski zakończył kazanie.

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu