Lewica wchodzi do gry. Zapowiadana kandydatura ma rozłożyć polityków PO i PiS

Lewica wchodzi do gry. Zapowiadana kandydatura ma rozłożyć polityków PO i PiS

Z każdym dniem jest coraz bliżej wyborów na prezydentów największych miast Polski. Cały czas pojawiają się nowi kandydaci. Ostatnio lewica również zapowiedziała kandydata, który ma zdetronizować PO i PiS. Tak przynajmniej sugeruje Adrian Zandberg.

Zmagania o stołek prezydenta Warszawy coraz bardziej nabierają tempa. Pojawia się też coraz więcej osób chcących zawalczyć o to stanowisko. Jeden z Liderów partii Razem Adrian Zandberg na antenie TVN24 zapowiedział alternatywę dla kandydatów z PO i PiS.  - Gwarantuję, będzie alternatywa dla Jakiego i Trzaskowskiego. Warszawiacy nie będą skazani na ten wybór - mówił

Zandberg szuka alternatywy

Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy to udział samego Zandberga w wyborach. Zapytany oto jednak unikał odpowiedzi. W takim razie, jeśli nie on to, kto będzie walczył o urząd prezydenta stolicy? Według zapewnień lidera partii Razem kandydat będzie z nowej lewicy i ruchów społecznych. Informował, że partia Razem w tej sprawie rozmawia z  Barbarą Nowacką z Inicjatywy Polskiej oraz z Janem Śpiewakiem, który jest prezesem stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa. Decyzja jednak jeszcze nie zapadła. Na jej poznanie będziemy musieli poczekać jeszcze jakieś dwa lub trzy tygodnie.  - Najważniejsze, żebyśmy nie byli skazani na ten wybór . Bo to strasznie widać po ostatnich dniach, że jest bezsensowny dla Warszawy - dodał Nadchodzące wybory wciąż pozostają jeszcze wielką niewiadomą. Jak na razie dopiero poznajemy większość kandydatów, a zdecydowanie pojawi się ich jeszcze więcej. Trzeba również pamiętać, że potrzeba też trochę czasu, aby wszystkie kampanie nabrały tempa. Najbliższe dni pokażą, kto będzie się wysuwał na prowadzenie w tych zmaganiach.
Zobacz także:
  1. Kompromitacja Joachima Brudzińskiego. Internauci chcą go cofnąć do podstawówki
  2. Przeciwnicy prezydenta wyszli na ulice. Policja użyła gazu
  3. Jarosław Kaczyński UCIEKŁ ze szpitala? „Boi się operacji”
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu