Filip Chajzer już nie raz wdawał się w kłótnie, spory i polemiki w mediach społecznościowych. Tym razem wywołał burzę komentarzem dotyczącym homoseksualizmu. Czyżby gwiazdor TVN był homofobem?

Trudno stwierdzić, od czego zaczął się ten spór i na czym on właściwie polega. Satyryczna strona na Facebooku „Vogule Poland” opublikowała wycięty z kontekstu komentarz Filipa Chajzera o treści „Was już nie pozdrawiam, to zbyt podnieca redaktorki serwisu pies.pl, czy inny pies i koń”.

– Burak Filip pisze o wszystkim, ale burzy się, jak ktoś to przedrukuje i teraz jest „ostrożny”. Czyli logika celebrytów dotycząca pisania w necie level milion – skomentował administrator strony.

Ostra odpowiedź Chajzera

Trudno stwierdzić, o co chodzi, jednak komentarz autora posta nie spodobał się Chajzerowi. Pod jednym z jego postów internautka zwróciła dziennikarzowi uwagę na post strony „Vogule Poland”. Na to Chajzer zareagował niezwykle ostro.

– Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu – napisał redaktor „Dzień Dobry TVN” w jednym z komentarzy.

Później popularny redaktor wrzucił dwa zdjęcia administratora strony „Vogule Poland”. Jedno z nich skomentował słowami, które znów wywołały burzę.

– Redaktorem „Vogule Poland” jest Pan Patryk Chilewicz. Raz spotkała go już sroga kara za pisanie w „Fakcie” bardzo brzydkich rzeczy o mojej rodzinie dwa lata temu, których do dzisiaj powinien się bardzo wstydzić… Ale widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać. Patryku, winszujesz powtórkę z rozrywki… – napisał Chajzer.

Jego komentarze odbiły się dużym echem. Internauci ironicznie lub też całkiem poważnie sugerowali, że takie słowa mogą spotkać się z oskarżeniem o homofobię.

– Zaraz się zacznie… Filip Chajzer to homofob, rasista i inny sta – napisała jedna z internautek. – Dziwny komentarz jak na Filipa Chajzera – stwierdziła inna.

...

Zobacz również

fot. facebook.com/vogulepoland
fot. facebook.com/ChajzerFilip
fot. facebook.com/ChajzerFilip