Chajzer zbombardowany za HOMOFOBICZNE komentarze! Ogień w sieci

Chajzer zbombardowany za HOMOFOBICZNE komentarze! Ogień w sieci

Filip Chajzer już nie raz wdawał się w kłótnie, spory i polemiki w mediach społecznościowych. Tym razem wywołał burzę komentarzem dotyczącym homoseksualizmu. Czyżby gwiazdor TVN był homofobem?

Trudno stwierdzić, od czego zaczął się ten spór i na czym on właściwie polega. Satyryczna strona na Facebooku "Vogule Poland" opublikowała wycięty z kontekstu komentarz Filipa Chajzera o treści "Was już nie pozdrawiam, to zbyt podnieca redaktorki serwisu pies.pl, czy inny pies i koń". - Burak Filip pisze o wszystkim, ale burzy się, jak ktoś to przedrukuje i teraz jest "ostrożny". Czyli logika celebrytów dotycząca pisania w necie level milion - skomentował administrator strony.

Ostra odpowiedź Chajzera

Trudno stwierdzić, o co chodzi, jednak komentarz autora posta nie spodobał się Chajzerowi. Pod jednym z jego postów internautka zwróciła dziennikarzowi uwagę na post strony "Vogule Poland". Na to Chajzer zareagował niezwykle ostro. - Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy/redaktorki tego szajsu - napisał redaktor "Dzień Dobry TVN" w jednym z komentarzy. Później popularny redaktor wrzucił dwa zdjęcia administratora strony "Vogule Poland". Jedno z nich skomentował słowami, które znów wywołały burzę. - Redaktorem "Vogule Poland" jest Pan Patryk Chilewicz. Raz spotkała go już sroga kara za pisanie w "Fakcie" bardzo brzydkich rzeczy o mojej rodzinie dwa lata temu, których do dzisiaj powinien się bardzo wstydzić... Ale widzę, że tego homoseksualnego chłopca muszę w jakiś sposób podniecać. Patryku, winszujesz powtórkę z rozrywki... - napisał Chajzer. Jego komentarze odbiły się dużym echem. Internauci ironicznie lub też całkiem poważnie sugerowali, że takie słowa mogą spotkać się z oskarżeniem o homofobię. - Zaraz się zacznie... Filip Chajzer to homofob, rasista i inny sta - napisała jedna z internautek. - Dziwny komentarz jak na Filipa Chajzera - stwierdziła inna. fot. facebook.com/vogulepoland fot. facebook.com/ChajzerFilip fot. facebook.com/ChajzerFilip
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News