Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy" Źródło: unsplash.com/Josh Applegate

Lewatywa, seks i narkotyki - wszystko to miało miejsce na jednej polskiej plebanii. Do internetu trafiło nagranie, na którym ksiądz opowiada o swoich doświadczeniach oraz ochocie na jeszcze więcej. Zdania, które wypowiada, są odrażające. Z kolei wierni zaciekle go bronią.

Lewatywa, jak okazuje się z rozmów telefonicznych, to dla niego dosłownie chleb powszedni. Pewien ksiądz bez wahania opowiada o swoich podbojach, planach oraz o propozycjach na wieczór. Nie mieści się w głowie, co duchowny robi po odprawieniu wszystkich dziennych i wieczornych mszy.

Ksiądz regularnie umawiał się na randki na plebanii

Ksiądz z parafii w gminie Kostrzyn w województwie Wielkopolskim nie wstydzi się już niczego. Swobodnie rozmawia ze swoimi potencjalnymi kochankami - zarówno mężczyznami, jak i kobietami, a następnie umawia się na pełne intymności wieczory. W końcu proceder wyszedł na jaw. Jeden z mężczyzn, który miał spotkać się z księdzem wszystko nagrał i upublicznił. Nagranie ma 20 minut.

Na krążącym po sieci nagraniu ma być słychać księdza Sławomira z parafii w Czerlejnie. Umawia się on na spotkanie na plebanii, jak gdyby to była pogawędka o pogodzie. Mało tego - duchowny prosi, by załatwić dodatkowo narkotyki, ponieważ jego "hurtownia wyjechała". Bardzo długo rozprawiał o dokładnym ustaleniu terminu spotkania, ponieważ musiał jeszcze odbyć rozmowę z jednym z uczniów, który chce wziąć ślub - przyznał, że chce go odwieść od ślubu z kobietą.

Lewatywa i seks grupowy to wcale nie temat tabu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fantazjując o nadchodzącym spotkaniu, ksiądz Sławomir miał powiedzieć, że mogą nawet spróbować użyć zabawek, ponieważ "ma tyłek zawsze gotowy" - oświadczył, że robił sobie lewatywę. Zaczął chwalić się też innymi swoimi podbojami.

- Ja mam tyłek zawsze gotowy. Dostaję takich fantazji, że jestem na etapie wielokątów. Po 4 albo 5 z Warszawy ściągam - pochwalił się duchowny. Zapewnił również, że nikt się o niczym nie dowie, ponieważ "ma to opanowane".

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku
2. Miliony Polaków padło ofiarą oszustwa. Chodzi o fałszywe ubezpieczenia. Możesz odzyskać pieniądze

Kuria Metropolitalna w Poznaniu zapowiada, że będzie wyjaśniać sprawę nagrania oraz jego autentyczność, bowiem zawsze istnieje ryzyko, że duchowny mógł zostać przez kogoś wrobiony. Z kolei osoba, która upubliczniła rozmowę zapowiedziała, że do mediów przekaże jeszcze kilka kompromitujących nagrań.

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Planeta

Następny artykuł