Od porażki Polaków na rosyjskim mundialu minęło już kilka tygodni. Temat jest jednak nadal bardzo żywy, a do DDTVN, by o nim porozmawiać, zaprosił Roberta Lewandowskiego Filip Chajzer. Piłkarz musiał zmierzyć się z poważnym zarzutem.

Drugiej tak mocnej i popularnej reprezentacji, jak ta którą stworzył przez pięć lat Adam Nawałka, może nie być jeszcze długo. Kadrowicze od 2013 roku grali tylko lepiej, czego dowodem było otarcie się o półfinał Euro 2016 we Francji i doskonałe eliminacje do XXI. Mistrzostw Świata w Rosji.

Tym bardziej bolała nas porażka naszych piłkarzy. Panowie jeszcze na dzień przed wyjazdem do swojej bazy w Soczi zagrali nienaganne spotkanie z Litwą i z wielkim optymizmem wyjeżdżali na rosyjskie boiska.

Nikt nie miał złudzeń, że awans do fazy medalowej jest niemożliwy, oczekiwano jednak od ekipy Nawałki przynajmniej wyjścia z grupy, co bez wątpienia było w ich zasięgu i co ćwierćfinaliście mistrzostw europy definitywnie przystoi. Niestety, po dwóch meczach graliśmy już tylko o honor.

Lewandowski odpiera zrzuty w DDTVN

Gra polskich piłkarzy pozostawiła do życzenia w zasadzie wszystko. Nie było szybkości, celnych podań, dawnej pewności siebie. Niedzielnych kibiców najbardziej więc zdenerwowało, że panowie na czele z Robertem Lewandowskim, zamiast przepraszać na kolanach, postanowili spędzić czas z rodzinami.

Tak zrobił właśnie nasz kapitan, który zdjęcie z wakacji z żoną i córką zamieścił nawet na Instagramie. To rozwścieczyło wielu Polaków, którzy nie mogli uwierzyć, że napastnik Bayernu Monachium po prostu udał się nad morze.

W dzisiejszym wydaniu DDTVN o sprawę postanowił zapytać Filip Chajzer. Dziennikarz nie oszczędził piłkarza i podjął tak drażliwy temat.

– Czy po mundialu nie zabrakło troszeczkę pokory? Kurz jeszcze nie opadł, żar w sercach kibiców tlił się żar, tymczasem zobaczyliśmy festiwal bajecznych zdjęć z rajskich wakacji […] Czy to było potrzebne? – zapytał Chajzer.

Robert Lewandowski odpowiedział na ten zarzut spokojnie i w stonowany sposób. Bez wątpienia było mu trudno zmierzyć się  tym pytaniem przed kamerami.

– Ja nie mogę odpowiadać za sociale (social media – przyp. red.), jeśli chodzi o innych zawodników. Ja osobiście wrzuciłem jedno zdjęcie z plaży, gdzie byłem z rodziną, gdzie w tym momencie, w tym trudnym momencie dla mnie. To był czas bardzo ważny, który spowoduje, że jednak gdzieś ta głowa odpocznie, gdzieś te emocje trochę też ujdą, że to serce będzie mniej bolało, a nie ma, co ukrywać, że rodzina jest najważniejsza […] – powiedział w DDTVN Robert Lewandowski.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne wieści o Krawczyku. Może już nie zagrać koncertu
  2. Kaczyński się wycofuje. „Zdradził samego siebie”
  3. Wszystkim to umknęło! Za 10 miesięcy Polacy się zdziwią
  4. Polskie morze wyrzuciło ciało martwego zwierzęcia. Czym jest?!

Czy uważasz, że Robert Lewandowski miał rację w swoje wypowiedzi?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]

Wszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...

źródło: dziendobry.tvn.pl

...

Zobacz również