Robert Lewandowski skomentował porażkę w rzutach karnych z Portugalią. Kapitan naszej reprezentacji uważa, że paradoksem jest, iż drużyna która nie wygrała żadnego meczu jest w półfinale. 

– To na pewno boli. Przegraliśmy z drużyną, która może miała więcej posiadania piłki, ale czy sytuacji? No nie wiem… Portugalia nie wygrała dotychczas żadnego meczu, a jest w półfinale, to jest jakiś paradoks tych finałów. Na pewno jest nam przykro – mówił.

– Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata, to przed nami dużo cięższa droga niż w Mistrzostwach Europy. Na następnych eliminacjach znowu będzie trzeba dawać z siebie wszystko – dodał.

– Porażka w dzisiejszym meczu boli i długo jeszcze będzie bolała, ale jesteśmy twardzi i mam nadzieję, że szybko sobie z tym poradzimy – podsumował w rozmowie z Polsatem Sport.

Kibice wyrażają zaś wsparcie dla biało-czerwonych, którzy wracają do domu po grze, która cieszyła cały naród. Półfinał był blisko, ale tym razem szczęście uśmiechnęło się do Portugalii. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że możemy być dumni z piłkarzy, którzy zostawili serce na francuskich boiskach i zagrali turniej, którego długo nie zapomnimy.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: Polsat Sport

...

Zobacz również