Lewandowski pod falą krytyki za udział w akcji charytatywnej

Lewandowski pod falą krytyki za udział w akcji charytatywnej

Robert Lewandowski uczestniczący w akcji charytatywnej UNICEFu kilka dni temu opublikował na jednym z portali społecznościowych apel do wsparcia akcji szczepionkowej w Nepalu. Wezwanie polskiego piłkarza nie spotkało się jednak z pozytywnym przyjęciem sporej części internautów.

 - Trzymam w ręku szczepionkę, dokładnie taką, jaką możesz podarować dziecku w Nepalu - zachęcał Lewandowski.

fot. facebook fot. facebook

Pod wpisem polskiego piłkarza pojawiło się jednak mnóstwo ostrych i krytycznych komentarzy przeciwników szczepień. Najpopularniejszy (blisko 800 lajków) z komentarzy krytykujących Lewandowskiego za wspieranie akcji szczepionkowej dzieci z Nepalu zarzuca mu firmowanie swoim nazwiskiem dawania "śmierci w fiolce" niewinnym dzieciom.

 - Lewy, sorry, ale teraz strzeliłeś samobója! Testowanie tego badziewia na biednych dzieciach dla zysku farma korpo biznesu nazywasz pomocą? NA PEWNO NIE PODARUJĘ dziecku z Nepalu śmierci we fiolce. Ani w żadnym innym kraju! Opamiętaj się, najpierw zdobądź wiedzę, zanim coś zaczniesz firmować własnym nazwiskiem i wizerunkiem - napisał jeden z oburzonych.

Pozostałe komentarze były w podobnym tonie.

 - Unicef i ratowanie dzieci? przecież oni w Azji i afryce promują aborcję... Dzieci w Nepalu nie potrzebują szczepionki tylko czystej wody i opieki medycznej - napisał internauta.

 - Lewy dał się wciągnąć w oszustwa korporacyjne! Lewy próbuje wam powiedzieć, że korporacja będzie testować szczepionki na biedocie, a Polacy mają za to zapłacić ... Śmiać się czy płakać? Lepiej zamij się Polską! Zareklamuj swobodny dostęp do broni dla Kowalskiego, obniżenie podatków dla Kowala i sprywatyzowaniem szpitali dla ludzi, których okrada państwo na stojąco! Nie daj się wymanewrować jeszcze raz bo będziesz tracił szacunek zwykłych ludzi - napisał inny.

Nie zabrakło jednak komentarzy wspierających polskiego piłkarza i rzucających oskarżenia w stronę antyszczepionkowców.

 - Antyszczepionkowe oszołomy pod tym wpisem powinny czem prędzej usunąć konto i oddać internet, a siebie pod obserwacje psychiatryczną, albo coś w ten deseń, bo nie da się czytać tego pieprzenia, "zdobądź wiedzę" i rzucają tekstami, które są oparte o "zakazaną medycynę", niepotwierdzone niczym oszołomskie pieprzenie, które negują wszyscy lekarze (no tak, to na pewno spisek), NWO, reptylianie, twoja stara, nie wiem co jeszcze, po prostu tragiczny przypadek mózgowego upośledzenia. Do szpitala oszołomy, a jak już się wyleczycie z paranoi, to wtedy może będziecie mogli znów siedzieć w internecie - pisze oburzony fan Lewandowskiego.

Nepal - po jednym z ostatnich trzęsień ziemi - zmaga się z problemem zachorowań na polio i odrę. Lewandowski bierze udział w akcji UNICEF, która ma nieść pomoc nepalskim dzieciom i polepszyć ich byt.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: robert lewandowski na fb
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News