Plotki na temat przenosin Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt coraz bardziej się nasilają, a artykuły o przenosinach polskiego napastnika publikowane są w najważniejszych europejskich mediach sportowych. Głos zabrał również sam zainteresowany. 

Coraz głośniej mówi się na temat odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Od dawna napastnika łączono z innymi europejskimi gigantami, ale po wywiadzie jakiego udzielił niemieckich mediom, wielu dziennikarzy nie ma już wątpliwości.

Lewandowski skarżył się na wyjazdy z klubem do Azji, na niskie wydatki Bayernu Monachium na transfery oraz na to, iż liga niemiecka nie jest konkurencyjna, a on sam jest notorycznie faulowany przez zawodników mniej ambitnych drużyn Bundesligi. Na wywiad zareagowały nawet najwyższe władze Bayernu Monachium.

Jak podają hiszpańskie media, Lewandowski miał już nawet poprosić swoich agentów, by zaczęli pracować nad jego transferem do Realu Madryt. Renomowany hiszpański dziennikarz Guillem Balague na łamach „Asa” poinformował, że do przenosin doszłoby latem 2018 roku. W końcu głos zabrał sam zainteresowany. Odpowiedź na pytanie dziennikarza była ostra jak na stonowany styl Polaka.

– Nie muszę odpowiadać na wszystkie nonsensy, które pojawiają się w mediach – powiedział zirytowany po meczu z Mainz.

Wydawałoby się, że mocne stanowisko Lewandowskiego utnie spekulacje, aczkolwiek dziennikarze wciąż spekulują, iż transfer jest w zasadzie dogadany, a napastnik nie chce jeszcze komentować sprawy, gdyż przed nim cały sezon do rozegrania w barwach Bayernu Monachium.

Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

źródło: AS, Wirtualna Polska

Zobacz również