Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegrała wczoraj spotkanie eliminacji przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Drużyna prowadzona przez Adama Nawałkę przegrała 0:4, czym zadziwiła większość swoich sympatyków. Do porażki natychmiast odniósł się więc kapitan reprezentacji, Robert Lewandowski, czym wywołał prawdziwą internetową burzę.

Wczorajszy mecz z Danią bez wątpienia był niczym zimny prysznic dla naszej drużyny narodowej. Chociaż kibice spodziewali się zwycięstwa oraz bramek strzelonych przez Roberta Lewandowskiego, zobaczyli bolesną porażkę kadry. Spotkanie zdecydował się więc skomentować sam kapitan drużyny.

– Graliśmy nie naszą piłkę, ale to, co chcieli Duńczycy. Daliśmy się w to wciągnąć i nie potrafiliśmy zareagować. Daliśmy się złapać na ich taktykę. Zawiodło wszystko, pod każdym względem – powiedział wyraźnie zasmucony oraz rozwścieczony wynikiem spotkania Lewandowski.

– Zabrakło nawet jakiejś reakcji, żeby coś zmienić, poszukać czegoś nowego. Można powiedzieć: jak zaczęliśmy, tak skończyliśmy – dodał także kapitan kadry.

Zobacz również

Jego słowa bardzo szybko zostały skomentowane przez internautów, których rozzłościł wynik spotkania. Stwierdzili bowiem, iż zamiast po raz kolejny powtarzać utarte już formułki, polscy zawodnicy powinni byli zagrać lepiej, na co ich stać.

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić