Anna Lewandowska zmienia nieco profil swojej kariery. Tym razem zagra w serialu TVP! Myślicie, że ma talent aktorski i będzie to hit? Wiemy, gdzie będzie można ją obejrzeć!

Anna Lewandowska zawsze podkreśla, że na swój sukces pracuje sama, bo nie chce być tylko żoną swojego sławnego męża. Do tej pory zajmowała się wyłącznie rzeczami związanymi ze sportem, teraz jednak zmienia front.

Będziemy mogli oglądać Lewandowską w jednym z seriali TVP. Jak donosi znana aktorka Maja Bohosiewicz na swoim Instagramie, żona Roberta pojawiła się w niedzielę na planie serialu TVP „Za marzenia”.

Lewandowska na planie filmowym!

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji o jej występie, ale najpewniej już wkrótce dowiemy się, kogo zagra ulubiona trenerka Polek. Z całą pewnością sama poinformuje o tym swoich fanów gdzieś w mediach społecznościowych.

Tymczasem jednak, zanim zobaczymy Anię w serialu, mamy okazję śledzić całą resztę jej działalności. Dziewczyna nie zwalnia tempa. Ostatnio otworzyła swoje własne centrum treningowe, publikuje programy treningowe w internecie, rozpisuje diety i na dodatek jest mamą malutkiej Klary. Gratulujemy energii. Jak myślicie, w jakiej roli będziemy mogli ją zobaczyć w serialu?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska na planie serialu, fot. screenshot z jastrzabpost.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarna tragedia podczas show! Stracił życie na oczach publiczności
  2. Dramat! Jest bardzo źle z Tomaszem Komendą
  3. Polskiemu gwiazdorowi urodziło się dziecko. Chciał się go pozbyć

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Dlaczego warto pić czerwone wino? 6 zaskakujących powodów

Źródło: jastrzabpost.pl