Anna Lewandowska jest zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Poświęca ona cały swój czas pracy, mężowi oraz malutkiej córeczce. Wciąż pisze także bloga, na którym dzieli się z fanami zdrowymi przepisami, planami treningowymi, ale także drobnymi szczegółami z prywatnego życia. W jednym z ostatnich postów postanowiła więc nawet zdradzić czytelnikom… swoje największe uzależnienie. 

Chociaż Lewandowska żyje w niezwykle restrykcyjny pod względem uprawiania sportu oraz odpowiedniego odżywiania sposób, jej także zdarzają się małe słabości, z którymi trudno jest sobie poradzić. Co ciekawe, trenerka nawet nie chce się ich pozbyć.

– Niech to, co robisz, STANIE SIĘ TWOJĄ PASJĄ – lub ZACZNIJ PRACOWAĆ Z PASJĄ. Ja pracuję w 100% z pasji i kocham to, co robię. Można mi zarzucić PRACOHOLIZM, ale ja go nie czuję, bo praca sprawia mi przyjemność i ją kocham. Wywołaj w sobie taką motywację, która spowoduje, że pokochasz swój zawód! Połączyłam miłość do tego, co robię, z pracą. Kocham zdrowy styl życia, zdrowe żywienie, otworzyłam firmę – zdradziła fanom Lewandowska, czym zadziwiła, ale także zainspirowała wielu z nich.

...

Zobacz również

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]

Zobacz również