Anna Lewandowska nie pojawia się w mediach zbyt często, a kontakt ze swoimi fanami opiera głównie na aktywnym prowadzeniu kont na portalach społecznościowych. Tym razem zdecydowała się jednak zrobić wyjątek. Pojawiła się w „Dzień Dobry Wakacje”, gdzie odpowiedziała na zarzuty tysięcy młodych matek, według których niepotrzebnie wpędza ona inne kobiety w kompleksy.

W rozmowie z Kingą Rusin Lewandowska opowiedziała przede wszystkim, jak czuje się w nowej dla siebie roli. Zaznaczyła, że jest bardzo szczęśliwą mamą, która nie potrzebuje opiekunek dla swojego dziecka. Największą pomoc w zajmowaniu się małą Klarą otrzymywać ma bowiem od swojej mamy, teściowej oraz samego męża, Roberta Lewandowskiego.

Trenerka odpowiedziała także na zarzuty i pretensje, które wiele młodych matek miało do niej, kiedy opublikowała zdjęcia swojego wysportowanego brzucha tuż po porodzie. Lewandowska udzieliła innym kobietom w tej sprawie tylko jednej rady.

– Zawsze powtarzam: wszystko jest kwestią indywidualną. Nie wszystko za wszelką cenę, nie porównujmy się do fit trenerek – powiedziała celebrytka w bardzo obszernym wywiadzie.

Według niej kobiety powinny bowiem przestać przyglądać się ciałom innych młodych mam, a zamiast tego w indywidualnym tempie wracać do wymarzonej formy.

...

Zobacz również

fot. Instagram/annalewandowskahpba
fot. Instagram/annalewandowskahpba
fot. Instagram/annalewandowskahpba
fot. Instagram/annalewandowskahpba