Wpis Lewandowskiej doprowadził Polki do furii! "Wiejski pasztet z twarzą gnoma"

Wpis Lewandowskiej doprowadził Polki do furii! "Wiejski pasztet z twarzą gnoma"

Anna Lewandowska po spektakularnej porażce polskiej reprezentacji została zalana falą krytyki na swoich mediach społecznościowych. Teraz jej kolejny wpis wywołał prawdziwą lawinę hejtu skierowaną pod adresem popularnej trenerki.

Anna Lewandowska już powróciła do swojego domu, gdzie próbuje odreagować trudną sytuację swojego męża. Na swoim Instagramie celebrytka zaprezentowała jej sposób na radzenie sobie ze stresem. Lewandowska ukojenie uzyskuje dzięki treningom jogi. W swoim wpisie pokazuje swoim fankom, jakie korzyści płyną z takich treningów. Niestety jej publikacją poskutkowała kolejną nienawiścią skierowaną w jej stronę. Internautki ponownie zmieszały ją z błotem i nie jest to pierwszy tego typu przypadek. Co tym razem wywołało taką reakcję?

Anna Lewandowska: Polki w furii

Żona Roberta Lewandowskiego już kilkukrotnie padała ofiarą podobnych ataków. Poprzednie zazwyczaj były wywołane jej przepisami, w których pojawiały się potwornie drogie produkty. Internautki zaznaczały, że większość z nich nie stać np. na masło za 50 złotych. Teraz jednak cała afera krąży wokół inne aspektu życia celebrytki. Anna Lewandowska od jakiegoś czasu jest szczęśliwą mamą, pomimo że jej córeczka jest jeszcze malutka, to trenerka nadal znajduje czas, aby regularnie publikować i pouczać polki na temat zdrowego trybu życia. W swoim ostatnim wpisie Lewandowska prezentuje ćwiczenia pomagające na zwalczenie stresu. Internautki w komentarzach dostały prawdziwej furii, zarzucając trenerce, że ma czas na jogę, ponieważ nad jej dzieckiem czuwa niania, a o dom dba gosposia. Wytykają celebrytce, że normalna kobieta nie ma czasu na jogę z powodu ciągłych prac domowych. Inni dodają, że z jej wyglądem nie nadaje się na motywatora i powinna zaprzestać swojej działalności. - hahaha jak ona wygląda jak jakiś troll! Sorry, ale motywować może jakaś ładna fajna i zabawna laska ale nie wiejski pasztet z twarzą gnoma, bo to się robi groteskowe i żałosne. Nie chodzi nawet o to, ze urody nie dostała, ale ona ma totalnie niewyjściowy wygląda bo antypatyczny! - czytamy. - Noe mam czasu na jogę bo misze zapierdzielac za dzieckiem po płacy zabaw, zrobić obiad, posprzątać i wiele innych rzeczy. Tak mam dziecko i wiele z was pewnie tez ma. A teraz kochane powiedzcie, która z was ma czas na jogę? - [pisownia oryginalna] pisze jedna z internautek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz POBIŁA SIĘ ze swoją rywalką! Rozerwała jej ubranie
  2. Wstrząsające oskarżenia wobec Kurdej-Szatan! „To nieetyczne”
  3. Przykre. Biedronka okrutnie poniżyła piłkarzy polskiej reprezentacji
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News