Lewandowska jest w drugiej ciąży?! W mediach zaszumiało

Lewandowska jest w drugiej ciąży?! W mediach zaszumiało Źródło: fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Od czasu kiedy Polska reprezentacja piłki nożnej wróciła z Rosji po niezbyt popisowej grze, o Lewandowskich było głośno w mediach. Anna Lewandowska wraz z mężem wyjechali na wakacje po ciężkim sezonie, mając nadzieję, że zaznają odrobinkę spokoju. W międzyczasie w mediach zaszumiało o drugiej ciąży Anny.

Media lubią wypisywać o ciążach polskich celebrytek. Kiedy tylko pojawią się tego typu podejrzenia, fani dostają bzika na punkcie płci, imienia i tego, w co niemowlę zostanie ubrane. Wie o tym dobrze najsławniejsza polska para - Robert i Anna Lewandowscy. Po słabym występie polskiej reprezentacji piłki nożnej w Rosji podczas mundialu 2018 o Robercie Lewandowskim było głośno. Informacje o zbyt wysokich wynagrodzeniach piłkarzy były na ustach wszystkich internatów. W ucieczce przed negatywnymi komentarzami małżeństwo Lewandowskich postanowiło wyjechać na wakacje. Myśleli, że zaznają trochę spokoju i odpoczną od plotek na ich temat. Nie mogli się bardziej mylić. Ania Lewandowska na bieżąco relacjonowała swój pobyt nad morzem. Na zdjęciach trenerka, zamiast jak zwykle chwalić się wyrzeźbionym ciałem, pozowała od tyłu lub wstawiała zdjęcia bez całej sylwetki. Na domiar tego opisy do zdjęć z hasztagami #family były dość dwuznaczne. Od razu pojawiły się spekulacje, że Lewandowska jest w drugiej ciąży i ukrywa brzuch.

Czy Anna Lewandowska będzie miała kolejne dziecko?

Jak się okazało, podejrzenia fanów były zbyt pochopne. Anna Lewandowska kilka dni później od razu wstawiła zdjęcie z płaskim brzuchem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wybrano następcę Adama Nawałki! To... wujek słynnego piłkarza naszej reprezentacji
  2. Intymna tajemnica rodzinna Kaczyńskich. Dziś wstydzą się o tym mówić
  3. Zabijają zwierzęta i jeszcze się tym szczycą. Mieszają w to Boga
  4. Niedawno został medialną gwiazdą, dzisiaj odszedł! Nie żyje najbrzydszy pies świata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News