Lewandowscy oddali PÓŁ MILIONA złotych. Fani nie mogą uwierzyć

Lewandowscy oddali PÓŁ MILIONA złotych. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: fot. Twitter

Anna Lewandowska i jej mąż Robert to najbardziej znana para polskiego sportu i show-biznesu. Własnie oddali pół miliona złotych, fani małżonków nie mogli w ten gest uwierzyć, ale są nim zachwyceni.

Dzięki wsparciu Anny i Roberta Lewandowskich niedługo rozpocznie się remont Oddziału Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Oddali pół miliona na to, by modernizacja oddziału była możliwa. Oddział, którego modernizację za sponsorowali Lewandowscy, został zalany pod koniec października ubiegłego roku. Dzięki ich hojności, najpierw zostaną wykonane prace demontażowe w salach łóżkowych oraz prace rozbiórkowe w łazienkach. Obejmą demontaż płytek, osprzętu oraz wyburzenie ścian działowych i przygotowanie pomieszczeń pod nowe ścianki zgodnie z koncepcją i projektem remontu.

Anna Lewandowska i jej mąż Robert nie żałowali pieniędzy

Cały oddział już od dłuższego czasu potrzebował remontu. Uruchomiony został na początku lat 80., a ostatnie większe prace remontowe odbyły się w 2010 roku. Lewandowscy często odwiedzali pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka. Warto dodać, że Centrum Zdrowia Dziecka ma na koncie najwięcej pionierskich w skali kraju zabiegów medycznych, ratujących zdrowie i życie małych pacjentów. Zdecydowanie zatem warto ich wspierać przez takie gesty, jakie zaprezentowali Robert i Ania. Centrum Zdrowia Dziecka to również jeden z największych ośrodków transplantacji narządów u dzieci na świecie oraz jedyną tego typu placówką w Polsce. Zrealizował niemal 1600 transplantacji nerek, wątroby, jelita i serca i wykonują między 70 a 90 przeszczepów narządów rocznie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mucha pokazała zdjęcie z zabawy z dziećmi. Fani: „Nie rozumiem po co wszędzie ten biust”
  2. Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie
  3. Ujawniono największy sekret Zenka Martyniuka! Gwiazdor przyłapany
  4. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  5. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
Źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News