Rozprzestrzeniające się lewactwo jest dzisiaj chorobą, która toczy Polskę jak złośliwy nowotwór. Wszelkiej maści Zieloni, Czerwoni, o pedalstwie, feminazistkach oraz mordercach dzieci nienarodzonych nawet nie wspominam, prowadzą straszliwą walkę z wszystkim co polskie i katolickie. Oni trzymają w klatce okropnego Gendera, który z największą przyjemnością pożre nasze dzieci. Oni są poplecznikami brukselskiej sodomy, tak jak niegdyś ich dziadowie służyli Kremlowi. Lewactwo podnosi głowę coraz śmielej spoglądając na naszą własność. Ani się nie obejrzymy a te żydowiny i Replilianie wszczepią nam nanochipy i opodatkują na 120%.

Ale skąd oni się wzięli? Dlaczego ich lewacka noga staje na ziemi, którą niegdyś błogosławił Święty Jan Paweł II – król Watykanu? Czy wysłał ich Szatan? Bardzo prawdopodobne, jednak bliższe prawdzie jest to, że stworzyła ich polska prawica.

I to na dwójnasób.

Po pierwsze polska prawica (niezależnie od partii i definicji prawicowości) z Kościołem Rzymskim na czele wszędzie dostrzega to legendarne lewactwo. Cokolwiek nie zgadza się z maryjno-narodowyzwoleńczą wizją świata za pewne jest lewactwem. Nie może być inaczej. Lewackie są feministki, socjolodzy zajmujący się gender studies, homoseksualiści. Lewaccy są oczywiście ekolodzy, przyjaciele zwierząt, z samej natury lewaccy są Żydzi. Nie można zapominać o ateistach, socjalistach gospodarczych a nawet wegetarianach. Można ich nawet wymieniać z nazwiska: Senyszyn, Owsiak, Miller, Lis, Michalik (Eliza, a nie święty przewodniczący KEP), Bauman, Miłosz i nawet ksiądz Boniecki. Polska prawica od Ziobry po Korwina Mikke popada w paranoję lewactwa na tyle dostrzegalną, że pewnie boją się już otworzyć puszki z pasztetem bo nie wiadomo czy aby to nie lewacka ręka karmiła prosiaka, z którego pasztet jest zrobiony. Problem jest tylko taki, że od 8 lat w Polsce wybory wygrywają mniej lub bardziej prawicowe partie, w TV ciągle dominuje dyskurs konserwatywny. Lewaków, którymi straszy prawica praktycznie nigdzie nie widać. Więc szuka ich coraz wytrwalej, z inkwizycyjnym niemal zapałem. W ten sposób zostali nimi wszyscy wyżej wymienienia. Nawet jeśli sami, jak np. red. Tomasz Lis reprezentujący raczej republikańską wizję świata, z lewicą nie mają nic wspólnego. Zostałem nim również ja sam ? i etykietki takiej się nie wstydzę. Gdy widzę te zapienione od agresji, powykrzywiane z nienawiści twarze A. Zawiszy, Z. Zibro, x. Oko to cieszę się, że Ci ludzie nie mają mnie ?za swojego?. Oznaczałoby to uwiąd intelektualny i po prostu ? to, że jestem złym człowiekiem. Prawicy potrzeba wroga, któremu przypisze wszystko co nowoczesne. Sama trwa w szlacheckim czy też średniowiecznym micie. Trwa w niewiedzy, w uprzedzeniach i panicznie manipuluje faktami.

Drugim powodem dlaczego to prawica stworzyła ?onich?, tych lewaków jest samo postępowanie jej polityków. Jeżeli między słowami w swoich wypowiedziach widać pogardę dla ludzi pracy, dezaprobatę dla równouprawnienia kobiet i mężczyzn, szyderstwo z biedniejszych i słabszych. Jeżeli prawica codziennie mówi nam jak, z kim i po co żyć i w co wierzyć to coraz mniej osób pragnie jej słuchać. Stają się „lewakami” ? nie tymi potworami z mokrych snów Pięty, Kaczyńskiego czy Rydzyka ? a ludźmi, którzy pragną żyć po swojemu. Jako indywidualne jednostki w wspólnym społeczeństwie. Stają się „lewakami” ze strachu, że kiedyś ich dziecko będzie musiało założyć jednolity mundurek i krzyczeć ?Polska dla Polaków? (A ziemia dla ziemniaków ? księżyc dla księży)! Ci ludzie zwracają się do innych idei: lewicy, mądrego patriotyzmu, obywatelskości. Niekoniecznie do struktur partyjnych. Nie chcą jednego wodza, jednej partii i jednego narodu.

 

Tak więc lewacka paranoja prawicy jest wytworem jej własnym obaw i lęków?a może ukrytych pragnień. Mam dość walki z lewactwem w sensie walki z tym negatywnym określeniem pewnej grupy ludzi. Na koniec napiszę jeszcze szanownym prawicowcom ? tak by wiedzieli na przyszłość:

Mylenie lewicy z lewactwem jest jak mylenie drogi głównej z drogą po gó*wnie!
P.S
Porządnych ludzi o prawicowych poglądach przepraszam za uogólnienie. Piszę przez pryzmat większości Waszych kolegów.

...

Zobacz również