Córka Leszka Millera Jr obdarta z intymnych tajemnic. W życiu byście się tego nie spodziewali

Córka Leszka Millera Jr obdarta z intymnych tajemnic. W życiu byście się tego nie spodziewali Źródło: youtube.com/Fakt24

Leszek Miller może być dumny ze swojej wnuczki. Pomimo smutnych informacji o śmierci ojca Moniki, ona zdaje się nie poddawać i swoją karierę w show biznesie prowadzi dalej. Wiele osób pyta o intymne szczegóły z jej życia. Podsumowano kilka najważniejszych kwestii.

Leszek Miller wycofał się z polityki. Były premier tłumaczył, że chciałby się teraz zająć swoją rodziną, która w konsekwencji samobójczej śmierci syna polityka, stanęła w obliczu ogromnej tragedii. Jedną z najważniejszych osób w życiu Millera jest jego wnuczka, Monika. Co wiemy o młodej kobiecie?

Monika jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie. Co o niej myśli Leszek Miller?

Monika Miller z pewnością jest ogromną fanką tatuaży. Na ciele ma ich kilkanaście. Dziewczyna ma także słabość do kolczyków. Tych ma aż dwanaście. Upiększanie ciała jest jej ulubionym sposobem na wyrażanie własnej osobowości. Monika interesuje się także makijażem i chętnie jest zapraszana do programów, aby pokazywać modowe triki. Wnuczka byłego premiera aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Przez internautów została przepytana ze swoich prywatnych spraw. Kilka z nich postanowiła wyjawić bez skrępowania. - Ile razy byłaś zakochana? - pojawiło się jedno z pytań od internautów. - Szczerze? Tylko raz - odpowiedziała Monika. Później została zaskoczona dość intymnym pytaniem. Fani chcieli wiedzieć, co ją kręci. - Kiedy facet wie, czego chce i nie oszukuje cię przez 2 lata po to, aby wyciągnąć kasę i znajomości - gorzko podsumowała Monika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Miller - sylwetka

Ma dwadzieścia trzy lata i aktualnie jest singielką. Ma 165 centymetrów wzrostu i waży niewiele ponad 60 kilogramów. Jej ulubionym zespołem jest Panik! At the disco, a ulubiony malarzem polski artysta Zdzisław Beksiński. Nie lubi pić alkoholu, przyznała, że ma uczulenie na piwo. Nie cierpi także papierosów. Od herbaty woli kawę. W wolnym czasie lubi gry planszowe, malarstwo i śpiewanie. Jej ulubione kwiaty to peonie. Nie wiadomo jednak czy planuje karierę piosenkarki. Z całą pewnością wszystkie drzwi w show biznesie są dla niej otwarte.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające. Benedykt XVI został skazany na śmierć
  2. Nie żyje młody uczestnik Eurowizji. Tragiczna śmierć
  3. Wstrząsająca przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka. Rodzina wydała szokujące oświadczenie
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi leniuchami. One kochają spać
  5. Znaki zodiaku, które mają problem z odchudzaniem. Co powinny zrobić?
Następny artykuł