Wnuczka Leszka Millera okrutnie skrzywdzona. Bała się patrzeć na siebie w lustrze
Wiadomości Pikio - 14 Listopada 2018

Wnuczka Leszka Millera okrutnie skrzywdzona. Bała się patrzeć na siebie w lustrze

Leszek Miller był przez lata jednym z najbardziej znanych polskich polityków. Gigantyczną popularnością może się jednak pochwalić także jego wnuczka, Monika. Młoda modelka alternatywna podzieliła się szczerze z fanami swymi niezwykle przykrymi wspomnieniami oraz ujawniła, jak udało jej się poradzić z brutalną krytyką.

Leszek Miller zaskoczył opinię publiczną, kiedy kilka miesięcy temu pokazał światu ukochaną wnuczkę. Monika może się bowiem pochwalić dużą liczbą niebanalnych tatuaży, które zdobią znaczną część jej ciała. Chociaż większość internautów była zachwycona wyglądem młodej kobiety, córka Leszka Millera Jr. musiała także zmierzyć się z dużą krytyką.

Czy Leszek Miller o tym wiedział? Wnuczka byłego premiera szczerze o trudnej przeszłości

Niestety podobnych szykan Miller doświadczała już także w przeszłości, przez co borykała się ze sporą ilością kompleksów. Ostatecznie udało jej się jednak poradzić z zaniżoną samooceną, o czym szczerze opowiedziała za pośrednictwem swego konta na Instagramie. - Na niektórych ludzi szkoda słów... Dużo z was pisze mi na co dzień wiele przemiłych i kochanych rzeczy, szczególnie jeżeli chodzi o mój wygląd. Nie zawsze tak było. Był okres w moim życiu, kiedy bałam się patrzeć w lustro, a co dopiero robić sobie zdjęcia. Byłam małą dziewczynką, kiedy wmówiono mi, że jestem „brzydka”, że mam „ryj jak świnia” i tak już zostało - napisała otwarcie Monika Miller, zadziwiając obserwatorów. - Wychodzenie z kompleksów zajęło mi bardzo długo, ale było warto, zawsze jest warto. Kiedy przypominam sobie, że kiedyś byłam w takim stanie, naprawdę mi siebie szkoda i nie mogę uwierzyć, że ludzie potrafią sobie nawzajem robić takie paskudztwa. Powinniśmy pomagać sobie nawzajem, a nie utrudniać funkcjonowanie w tym społeczeństwie - dodała także wnuczka byłego premiera, która od jakiegoś czasu stara się rozwijać karierę modelki alternatywnej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pola Raksa"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdyCzytaj dalej

Jak fani zareagowali na emocjonalny wpis Moniki Miller?

W komentarzach na portalu społecznościowych wielu internautów wyrażało współczucie wobec Moniki Miller oraz przyznawało, że nie tylko ona padła ofiarą podobnych szykan. Fani podkreślali jednak, że jest piękną i wartościową kobietą, o czym nigdy nie powinna zapominać.   "Jesteś świetna. Nie przejmuj się, co inni mówią, bo jesteś wyjątkowa"; "Jesteś piękna. Uwielbiam Twoje tatuaże i kolczyki. Pozdrawiam gorąco"; "Mądra i piękna, najpiękniejsza wewnątrz!" - to tylko niektóre spośród przychylnych komentarzy, które internauci opublikowali pod postem Miller na Instagramie.Leszek Miller Fot. Instagram/Monika MillerZOBACZ TAKŻE:
  1. Selena Gomez będzie zdruzgotana. Ta wiadomość przewróci cały jej świat
  2. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  3. Doda nie może wyjść z szoku. Ktoś czyha na jej zdrowie i życie?!
  4. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
  5. Największa tajemnica Martyny Wojciechowskiej ujawniona! Tego nie spodziewał się nikt
ZAMIANA
Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News