Bez nazwy-2
screen/youtube/ Fakty RMF FM
Patryk Korzec - 19 Września 2018

Leszek Miller jest w fatalnym stanie psychicznym. To straszne

Leszek Miller musiał niedawno pochować własnego syna i wciąż nie może się podnieść po tym strasznym ciosie. Próbuje udzielać się w mediach, właśnie rozpoczyna sądową batalię, ciągle jest jednak w fatalnym stanie psychicznym. 

Leszek Miller jest polskim politykiem, który aktywnie uczestniczy w życiu naszego kraju - zarówno tym politycznym, jak i medialnym. Niedawno chwalił się w mediach społecznościowych swoją wnuczką, dzięki czemu kobieta zyskała ogromną popularność. Teraz jednak spotkało go coś strasznego, czego żaden ojciec nie chciałby przeżyć. Mężczyzna początkiem miesiąca pochować musiał własnego syna. Pomimo tragedii polityk wciąż pojawia się w mediach, jednak jego stan psychiczny nie jest dobry.

Śmierć i pogrzeb Leszka Millera Jr

Leszek Miller Junior zmarł w niedzielę 26. sierpnia rano. Polacy dowiedzieli się o tym dzięki jego córce, która poinformowała o tym tragicznym fakcie w mediach społecznościowych. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, mówi się również, że jego psychika od dłuższego czasu nie była w dobrym stanie. Mężczyzna spoczął w grobie rodzinnym na Cmentarzu Parafialnym w Żyrardowie, a żegnali go wszyscy bliscy oraz byli posłowie i działacze SLD. Podczas uroczystości głos zabrał również ojciec zmarłego. - Przy tym grobie, gdzie grzebaliśmy babcię mojego syna, a moją mamę Annę. I wtedy mój syn przez łzy mówił: "babciu, dlaczego umarłaś?". Dziś nasz syn u boku swojej babci przejdzie do wieczności, a ja z żoną pytamy: "dlaczego umarłeś?" - przez łzy mówił Leszek Miller.

Leszek Miller w fatalnym stanie

Leszek Miller po śmierci swojego syna nie może się pozbierać. Niedawno wciął udział w rozmowie z wp.pl, gdzie komentował sprawę swojego pozwu wystosowanego wobec Faktu oraz swojej kondycji psychicznej po tak tragicznym wydarzeniu. - To wszystko oczywiście boli, nieprawdą jest, że czas leczy rany. Czas co najwyżej przyzwyczaja do ran - powiedział polityk we wzruszającej wypowiedzi. Mężczyzna stwierdził również, "że to co zrobił Fakt nie da się porównać z niczym innym". Ma on żal do gazety, że ta w dzień pogrzebu jego syna stworzyła artykuł dotyczący mężczyzny, który "narusza dobra osobiste jego i jego najbliższej rodziny". Miller deklaruje również, że więcej w żadną polemikę dotyczącą syna wdawać się nie zamierza, niezależnie od tego, co jeszcze media opublikują i w jakiej wersji. Wszystkie te wypowiedzi, jak i ton mężczyzny wskazują, że nie może on sobie poradzić ze śmiercią swojego syna, ciężko mu się zresztą dziwić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz dosyć nachalnych telemarketerów? Jedno zdanie sprawi, że sami się rozłączą
  2. Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać
  3. Lech Wałęsa spotkał się z Dalajlamą. Takiego przywitania nie mógł się spodziewać
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceGwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News