Leszka Millera dręczy straszna myśl. Opublikował zdjęcie grobu syna

Leszka Millera dręczy straszna myśl. Opublikował zdjęcie grobu syna Źródło: Fot. YouTube/ Wirtualna Polska

Leszek Miller, były Prezes Rady Ministrów RP pochował niedawno swojego syna Leszka Millera Jr. Jedyny syn polityka popełnił samobójstwo, zostawiając partnerkę, córkę i rodziców. Dziś na Twitterze polityka pojawił się szczególny wpis.

Leszek Miller przebywał na wakacjach w Grecji wraz z żoną i wnuczką, gdy dotarła do niego tragiczna wiadomość o śmierci ukochanego syna. Rodzina natychmiast wróciła do Polski, by uczestniczyć w formalnościach i pogrzebie. Strata była tym bardziej bolesna, że Leszek był jedynym synem byłego premiera. Biznesmen od dawna zmagał się z depresją i myślami samobójczymi. 26 sierpnia tego roku popełnił samobójstwo, wieszając się we własnym pokoju.

Przez chwilę podejrzenia o domniemane spowodowanie tragedii skierowano w jego partnerkę. Zwolenniczką tej teorii była córka zmarłego Monika, policjanci szybko jednak rozwiali wszelkie wątpliwości.

Leszek Miller zmaga się z trudnymi myślami

Śmierć syna była dla Millera prawdziwą traumą. Złe samopoczucie potęgowały często prześmiewcze publikacje medialne, szczególnie bulwersująca okładka dziennika "Fakt", która doprowadziła do pozwu sądowego. - W związku z rażącym naruszeniem przez dziennik „Fakt” dóbr osobistych moich i mojej najbliższej rodziny kieruję pozew sądowy przeciwko wydawcy i red. naczelnemu - pisał przed miesiącem polityk w stanie spoczynku. Dziś w Dzień Zaduszny na jego Twitterze ukazała się także fotografia grobu młodszego Millera z pełnym podziękowań opisem. - Dziękuję serdecznie za każdy gest i każde słowo pamięci - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Miller przyznał także w niedawnej rozmowie na antenie RMF FM, że codziennie dręczy go bolesna myśl o tym, że zrobił zbyt mało, by odciągnąć syna od odebrania sobie życia. - Dręczy mnie myśl, że nie zrobiłem wszystkiego, co mogłem, by go uratować - wyznał.

Kulisy śmierci Millera Jr.

W dniu, w którym syn premiera odebrał sobie życia, doszło między nim, a jego ukochaną do kłótni. Sprzeczka zakończyła się tym, że Leszek Miller udał się do swojego pokoju na górze, a kobieta została na parterze. Jeszcze w nocy widzieli się, gdy biznesmen zszedł na krótką chwilę. Okazało się, że ze swojego pokoju miał już nigdy nie wyjść o własnych siłach. - I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe. Spałam na dole, bo mieliśmy sprzeczkę, a on był wtedy u góry - powiedziała w jednym z pierwszych wywiadów po tragedii kobieta. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Andrzej Duda poniżony na oczach całej Polski! Prezes PiS nie miał litości
  2. Kaczyński zmroził wyborców PiS! Prezes podjął decyzję życia
  3. Lekarz zdradził intymną tajemnicę Meghan Markle! Nie do wiary
  4. SĄD PODJĄŁ SKANDALICZNĄ DECYZJĘ. ZWIERZĘTA ŻYŁY W ODCHODACH, WRÓCĄ DO KATA
  5. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News