Leszek Miller wystosował POZEW. Nie godzi się na kpiny ze śmierci syna

Leszek Miller wystosował POZEW. Nie godzi się na kpiny ze śmierci syna

Leszek Miller emocjonalnie skomentował artykuł wydrukowany przez Fakt. Okładkowy materiał, który opublikował dziennik w zeszły weekend, mocno zabolał zarówno ojca tragicznie zmarłego Millera, jak i internautów, którzy stanęli po stronie polityka. Teraz były premier zdecydował wystosować pozew przeciwko dziennikowi.

Leszek Miller ma dość komentarzy na temat śmierci syna. W tym trudnym dla polityka momencie, media stały się bezlitosne. Skandaliczna okładka Faktu, której tytuł bezsprzecznie szokuje czytelników wzbudziła brutalne reakcje w internecie i opinii publicznej. "Ojciec wybrał politykę, a syn sznur" - pojawiło się skandaliczne hasło na froncie gazety. Były przewodniczący SLD jasno skomentował sytuację na swoim Twitterze: - W związku z rażącym naruszeniem przez dziennik „Fakt” dóbr osobistych moich i mojej najbliższej rodziny kieruję pozew sądowy przeciwko wydawcy i red. naczelnemu - czytamy na kanale SM byłego premiera.

Leszek Miller pozywa Fakt. Czy jest komentarz naczelnego?

Po fali oburzenia, którą wzbudziła okładka Faktu, sytuację skomentował naczelny gazety. - Wykazaliśmy się brakiem szacunku, przekraczając granicę dobrego smaku i zasad, które powinny przyświecać zawodowi dziennikarza - czytaliśmy w komentarzu Roberta Felusia. Leszek Miller uznał, że słowa ubolewania nie są wystarczające, aby zrekompensować brutalny tytuł artykułu tabloidu. Teraz zawiadomił, że postanawia pozwać dziennik i redaktora naczelnego. Sprawę niedelikatnego tytułu skomentowała również Press Club Polska: - To nie jest dziennikarstwo! To skrajnie zawstydzające żerowanie na ludzkiej tragedii - czytamy w komentarzu. Internauci również zareagowali na emocjonalną reakcję polityka. W większości, stają po stronie byłego premiera. Leszek Miller i jego prywatne życie, zdaniem większości, nie powinno być pożywką dla nierzetelnego dziennikarstwa. - Takiego świństwa nie można tolerować - czytamy w jednym z komentarzy. - W pełni popieram ten ruch, mimo całkowicie odmiennych poglądów politycznych - czytamy dalej. Na razie redakcja Faktu nie odniosła się do informacji na temat groźby złożenia pozwu przeciwko skandalicznemu nagłówkowi. Najbliższe dni pokażą, jakie wnioski z sytuacji redakcja wyciągnie. Leszek Miller Twitter/Leszek MillerZOBACZ TAKŻE:
  1. Newsweek: "Dzięki Rydzykowi i PiS pedofile w Kościele są bezkarni"
  2. Chora na raka b. posłanka PiS radzi Kaczyńskiemu. To powinno uśmierzyć jego cierpienie
  3. Miał 9 lat. Popełnił samobójstwo, powód jest przerażający
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News