Była żona Millera Jr oskarża jego partnerkę. Bardzo mocne zarzuty

Była żona Millera Jr oskarża jego partnerkę. Bardzo mocne zarzuty Źródło: screen/youtube/Kocham Polskę

Leszek Miller Jr był biznesmenem, o którego śmierci świat dowiedział się zaledwie 3 tygodnie temu. Mężczyzna popełnił samobójstwo, a wokół sprawy wciąż jest wiele kontrowersji. Teraz wypowiedziała się była żona mężczyzny, a jej celem okazała się partnerka zmarłego. Padły bardzo mocne zarzuty

Leszek Miller Jr miał 48 lat w chwili śmierci. Ogólnie uznać można, iż był biznesmenem - pracował z różnymi podmiotami, współpracował ze znanym rajdowcem Sobiesławem Zasadą oraz zatrudniony był w spółkach skarbu państwa, m. in. w KGHM. Informacja o jego śmierci pojawiła się w niedzielę, 3 tygodnie temu. Do tej pory w sprawie jest wiele kontrowersji, wypowiadają się również członkowie rodziny oraz przyjaciele, jednak ostatnie słowa byłej żony mężczyzny o jego partnerce, poruszyły zarówno rodzinę jak i obywateli śledzących sprawę.

Leszek Miller Junior nie żyje

Leszek Miller Jr zmarł w niedzielę 3 tygodnie temu. Jego ciało znaleziono w poniedziałek w domu, który mężczyzna zajmował - o śmierci poinformowała jego córka, Monika. Jak donoszą media, syn Leszka Millera miał popełnić samobójstwo. Według Super Expressu biznesmen cierpiał od długiego czasu na depresję, co mogło mieć bezpośredni wpływ na podjęcie decyzji o odebraniu sobie życia. Prywatnie mężczyzna był tylko raz żonaty z Ukrainką Ireną. Para doczekała się również córki Moniki, która niedawno stałą się postacią niezwykle popularną w mediach. Została zauważona dzięki dziadkowi, który wrzucił jej zdjęcie na Twittera, a dzięki jej charakterystycznym, niezwykle licznym tatuażom kobieta natychmiast wzbudziła dyskusję wśród fanów.

Była żona Millera Jr oskarża partnerkę zmarłego

Wokół śmierci Leszka Millera Jr jest sporo niejasności oraz kontrowersji. Niedawno córka mężczyzny wspominała, że nowa partnerka ojca miała zabraniać mu kontaktu zarówno z byłą żoną, jak i innymi kobietami, a ona sama ojca widywała jedynie u dziadków - do jego domu miała zakaz wstępu. Monika Miller tuż po śmierci swojego ojca zamieściła bardzo kontrowersyjny wpis, w którym o śmierć ojca oskarżyła jego partnerkę. - Najgorsza gnida na świecie, jeśli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni - napisała Monika na Facebooku i dołączyła zdjęcie partnerki swojego ojca. O sprawie wypowiedziała się również była żona Millera. - Leszek stracił możliwość decydowania o sobie samym. Był dla niej pewnego rodzaju skarbonką, banknotem - relacjonuje kobieta, po czym dodaje - Chciałabym tylko, żeby prawda o jego horrorze wyszła kiedyś na jaw; żeby jego znajomi, którzy byli obok, nie milczeli. Mówi się również, że sam Leszek Miller również nie chciał się zgodzić na ślub, a po śmierci syna rodzina miała prosić kobietę, by ta nie zjawiała się na pogrzebie, jednak ona przyszła wbrew ich woli. Ma ona być również ostatnią osobą, która widziała mężczyznę żywego.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Polska KRS zawieszona w prawach członka Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa
  2. PiS się doigrał. KE podejmuje działania wobec Polski
  3. Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News