Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wiemy, jak dokładnie zginął syn Millera

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Wiemy, jak dokładnie zginął syn Millera

Leszek Miller Jr zmarł w niedzielę. Jego ciało zostało znalezione w godzinach przedpołudniowych, a ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że biznesmen popełnił samobójstwo. Krajowe media przekazały właśnie wstrząsające szczegóły odejścia syna byłego premiera.

Leszek Miller Jr nie zdecydował się nigdy pójść w ślady ojca i zrezygnował z rozpoczęcia kariery politycznej. Skupił się za to na prowadzeniu biznesu, do czego miał ponoć prawdziwy talent. Nic nie wskazywało na to, że wkrótce odbierze sobie życie, co niestety najpewniej się stało.

Jak zmarł Leszek Miller Jr?

Niespodziewana śmierć młodego mężczyzny wstrząsnęła więc opinią publiczną. Jako pierwsza o odejściu ojca poinformowała jego córka, Monika Miller. - Przepraszam was wszystkich... Nie jestem w stanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję, że wrócę, kiedy sobie z tym wszystkim poradzę... You can finally rest in peace now Dad... - napisała zrozpaczona wnuczka Leszka Millera na Instagramie. Internauci długo zastanawiali się więc, jak doszło do nagłej śmierci syna byłego premiera. Bardzo szybko swoje stanowisko w sprawie ujawnili jednak przedstawiciele prokuratury. - Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą, jednak wszystkie okoliczności śmierci zostaną ustalone w toku śledztwa. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Zostanie również pobrany materiał do badań toksykologicznych - poinformował media rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Drastyczny opis śmierci syna Millera

Chociaż szczegóły tragicznego zdarzenia nie były do tej pory szeroko znane, opisał je dziś "Super Express". To co ujawnili, jest naprawdę straszne. Leszek Miller Jr miał popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. Oznacza to, że przyczyną śmierci było przerwanie rdzenia kręgowego lub, zdecydowanie bardziej bolesne i dłuższe, uduszenie. W tym pierwszym przypadku, śmierć następuje niemal natychmiast. Niestety, w przypadku uduszenia może się ciągnąć nawet kilka minut i wygląda wyjątkowo makabrycznie. Prokuratura twierdzi, że ktoś mógł stać za samobójstwem młodego Milera. Śledczy sprawdzą, czy nikt nie namawiał lub nie zmusił go do odebrania sobie życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące doniesienia! Media ujawniły wstrząsające fakty o synu Millera
  2. Jaki był Leszek Miller Jr? Najbliżsi zdradzili jego sekrety
  3. Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News