Gdy weszła córka Leszka Millera Jr, wszystkich zatkało. Co ona ze sobą zrobiła?!

Gdy weszła córka Leszka Millera Jr, wszystkich zatkało. Co ona ze sobą zrobiła?! Źródło: Instagram/Monika Miller

Leszek Miller bardzo chętnie chwali się piękną wnuczką. Monika Miller jest córką jego zmarłego syna, na co dzień zajmuje się grafiką oraz modelingiem. Metamorfoza celebrytki, którą przeszła w czasie medialnej nieobecności, naprawdę zaskoczyła jej licznych fanów.

Leszek Miller otworzył swojej wnuczce drzwi do medialnej kariery, gdy pochwalił się wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Monika zaintrygowała internautów swoimi licznymi tatuażami oraz kolczykami, a także wyjątkową urodą. Szybko zyskała więc status celebrytki i zaczęła z dużym powodzeniem rozwijać karierę modelki alternatywnej.

Leszek Miller pomógł wnuczce rozkręcić dużą karierę, którą przerwał prywatny dramat

Wspinanie się Miller po kolejnych szczeblach show-biznesowego sukcesu przerwała jednak osobista tragedia. Gwiazda straciła bowiem ukochanego ojca, Leszka Millera Jr, po którego śmieci pogrążyła się w głębokiej żałobie. Przez długi czas nie pojawiała się na branżowych imprezach, ograniczając także swą dotychczasową aktywność w mediach społecznościowych.

Ostatecznie Monika Miller postanowiła jednak prawdopodobnie spróbować powrotu do dawnego życia w świetle reflektorów. Pojawiła się bowiem na gali Płyta Rocku Antyradia 2019, a jej metamorfoza realnie zadziwiła licznych fanów. Modelka zmieniła przede wszystkim fryzurę, z którą była dotąd kojarzona.

Tym razem Miller postawiła na długie, neonowe warkocze w kolorze intensywnie różowym. Chociaż ten wybór przypadł do gustu wielu internautów, okazali się oni ostatecznie mniej przychylni wobec jej stylizacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strój Moniki Miller wywołał duże emocje

Modelka pojawiła się na czerwonym dywanie w prostej, czarnej koszulce z białym napisem, krótkiej spódniczce z frędzlami w tym samym kolorze oraz złotej, błyszczącej kurtce. Do zestawu dobrała proste, ciemne szpilki oraz białe, półprzezroczyste rajstopy. Jeśli chodzi o biżuterię, to Miller postawiła na klasyczną prostotę. Niewielkie kolczyki oraz kilka srebrnych pierścionków zdecydowanie nie grały w jej stylizacji pierwszych skrzypiec.

Chociaż córka Leszka Millera Jr wyglądała na zadowoloną z wyboru stroju, zdaniem wielu fanów nie był zbyt trafiony. Modelka może się pochwalić doskonałą figurą, czego niestety nie było tym razem widać. Jak twierdzili fani, dobrane przez nią połączenie niepotrzebnie zniekształciło jej sylwetkę. Tym razem miały nie pomóc nawet proste szpilki, które zazwyczaj skutecznie wysmuklają oraz wyciągają postawę. 

Leszek Miller Jr córka

Leszek Miller Jr córka

  1. Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi
  2. Groźna bakteria w produkcie Biedronki. Lepiej natychmiast wyrzućcie go do śmieci!
  3. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  4. Pierwszą ciążę długo ukrywała przed mediami. Lewandowska pokazała właśnie ciążowy brzuszek
  5. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł