Leszek Miller: śmierć psa
screen youtube.com/Rzeczpospolita TV
Karol Zaborowski - 4 Czerwca 2019

"Odszedł Terry. Był z nami 16 lat. Najlepszy przyjaciel". Leszek Miler podzielił się tragiczną informacją o śmierci swojego wiernego, zwierzęcego towarzysza

Leszek Miller właśnie poinformował o śmierci swojego najlepszego przyjaciela, jakim był jego pies Terry. Polityk podzielił się tą smutną informacją poprzez swój profil na Twitterze.

Leszek Miller jeszcze nie tak dawno opłakiwał śmierć swojego syna, a teraz przekazał wszystkim informację, o kolejnej tragedii, która dotknęła jego rodzinę. Chodzi mianowicie o śmierć psa Terryego, który spędził u boku polityka długie 16-lat. Miller na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił wzruszający tekst oraz zdjęcie swojego czworonogiego przyjaciela, którego niestety już nigdy nie zobaczy.

Leszek Miller stracił przyjaciela

Każdy, kto w swoim życiu miał pod opieką, chociaż jednego psa, ten doskonale wiem, jak te zwierzęta potrafią bezgranicznie kochać. Ich oddanie wobec właściciela i miłość, jaką nas darzą, są tak ogromne i szczere, że przez niektóre osoby psiaki nazywane są wręcz aniołami.

Kuchenne RewolucjeGdy usłyszeliśmy pogłoski o tym, ile się płaci za udział w "Kuchennych Rewolucjach" zblednieliśmy. Cała prawda o programie wyszła na jawCzytaj dalej

Dodatkowo ludzie bardzo przywiązują się do swoich czworonogów, które traktują jak pełnoprawnych członków rodziny, bo w końcu pełnią taką rolę. Bez wątpienia Leszek Miller był bardzo mocno związany ze swoim psim przyjacielem, a jego nagła śmierć jest dla niego potwornym ciosem, a także dla reszty rodziny polityka. Widać to szczególnie po słowach, którymi Miller pożegnał Terryego.

- Odszedł Terry. Był z nami 16 lat. Najlepszy przyjaciel, z sercem w wiernych oczach i uśmiechniętym pyszczku. Odszedł, ale "żaden pies na świecie nie odchodzi całkiem, gdy z człowiekiem wymienią się duszy kawałkiem". Śpij Pieseczku, śpij - pisze polityk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

Tego typu stratą jest się bardzo pogodzić, a tym bardziej jest to ciężkie przeżycie dla Leszka Millera, ponieważ jeszcze nie tak dawno odszedł jego syn. Tak potworne tragedie w niedługim odstępie czasu potrafią wywrócić życie człowieka do góry nogami, a wiele osób wręcz nie potrafiłoby się z nich pozbierać.

Pod wpisem polityka pojawiła się cała masa komentarzy od internautów, którzy przekazują Millerowi swoje wyrazy współczucia. Dzielą się też swoimi własnymi przeżyciami, ponieważ duża część również straciła już w swoim życiu takich przyjaciół jak Terry.

- Bardzo współczuję Panu, doskonale rozumiem dojmujący smutek z tego powodu - pisze jedna z internautek.

- To jest straszny moment. Współczuje. Znam tylko jedno lekarstwo na ten ból. Niezwłocznie kolejny pyszczek. Natychmiast. Sprawdzone - czytamy.

Leszek Miller screen twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Jeżeli jesteście klientami Biedronki, to będziecie wściekli. Na jaw wyszły oburzające informacje
  4. Nie żyje były minister
  5. Polsat informuje o tragedii w Izraelu. Nie żyje żona prezydenta
  6. Policja zatrzymała auto z 14-letnią Roksaną Węgiel. Sprawa zakończy się w sądzie

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News