Miliony widzów oglądały Leszka Dyblika na ekranach. Polacy nie mieli pojęcia, jak poważny dramat toczy się w jego życiu

Miliony widzów oglądały Leszka Dyblika na ekranach. Polacy nie mieli pojęcia, jak poważny dramat toczy się w jego życiu Źródło: youtube/ tvnpl

Leszek Dyblik przeszedł naprawdę wiele, o czym nawet jego najwięksi fani mogli nie mieć pojęcia. Nim stał się uwielbianym przez miliony aktorem, jego życie było istnym koszmarem, o którym wciąż pamięta.

Leszek Dyblik swego czasu regularnie figurował w największych polskich produkcjach filmowych i serialowych. Miliony zasiadały przed telewizorami, by tylko móc oglądać go na ekranie. Grono sympatyków rosło z każdym rokiem, jednak aktor nie zawsze był w stanie się z tego cieszyć. Niewielu wiedziało z jakim dramatem przyszło mu się zmierzyć. Chwile pełne grozy zapamięta do końca życia. 

Leszek Dyblik zmierzył się z najgorszym koszmarem 

Nie wszyscy mogli wiedzieć o dramacie z dzieciństwa aktora. Choć Dyblik niechętnie o tym mówi, jego ojciec był alkoholikiem i już najmłodszych lat marzył, by jak najszybciej opuścić rodzinne gniazdo. Nastoletnie lata były dla niego bardzo ciężkie, a jak zdradził swego czasu, zazdrościł koledze mieszkającemu piętro niżej, który nie miał tak wielu zmartwień jak on. Wprost wyznał także, że wstydził się swojego ojca alkoholika i obiecał sobie, że nigdy nie pójdzie w jego śladu. 

Mimo tak mocnych postanowień, życie szybko zaczęło weryfikować jego słowa, zatem gdy tylko zaczął stawać się popularny, zaczynał też sięgać po alkohol. Początkowo towarzyszył mu on tylko podczas wieczornych imprez, później - po butelkę zaczął sięgać również rano. Zaczął odwracać się również od Boga, choć w dzieciństwie, wychowując się w rodzinie katolickiej, był nawet ministrantem. 

- W dzieciństwie byłem ministrantem, ale potem odszedłem od Kościoła. Uznałem, że wiara to taki ludowy zabobon - przyznał. 

Aktor zaczął zatracać się w coraz większych ilościach alkoholu, aż w końcu pewnego dnia zdał sobie sprawę, ze sięgnął dna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagle wszystko zaczęło się zmieniać 

Gdy kolejnego dnia sięgnął po butelkę już z samego rana, siedząc na podłodze, zdał sobie sprawę, że jest z nim, źle. Wówczas przypomniał sobie słowa kolegi, który mówił mu o poradni odwykowej. Postanowiła nie zwlekać ani chwili i jak najszybciej zapisać się na leczenie. Życie w trzeźwości szło mu coraz lepiej, a nawet udało mu się założyć rodzinę, jednak z czasem przestał czerpać z niej przyjemność. Zrozumiał, ze zrobił coś od czego zawsze chciał uciec.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód

2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

W końcu zaczął znów wierzyć w Boga i wychodzić na prostą, a szczęście zaczęło do niego wracać. Dziś cieszy się nawet, że popadł w alkoholizm. 

- Jest najlepszą rzeczą, jaką dostałem od Boga. Dzięki niej miałem szansę zrozumieć, kim jestem" - mówił swego czasu Lech Dyblik. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Dręczył małą Madzię do samej śmierci. Teraz spotkał go bardzo przykry los
  5. Fani "M jak miłość" we łzach, nie byli przygotowani na tego typu obrót spraw. Samobójstwo uwielbianej bohaterki

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News