Nie żyje młoda dziewczyna. Nagła, tajemnicza śmierć w bloku mieszkalnym

Nie żyje młoda dziewczyna. Nagła, tajemnicza śmierć w bloku mieszkalnym Źródło: Pixabay

Leki przeciwbólowe przyczyniły się do śmierci 19-latki z Wrocławia? Na to pytanie ma wkrótce odpowiedzieć sekcja zwłok. Dziewczyna niespodziewanie odeszła z tego świata na klatce schodowej blokowiska, był przy niej chłopak.

Leki przeciwbólowe mogą oczywiście wywołać w organizmie bardzo negatywne skutki, jednak ich przedawkowanie nie jest wcale rzeczą oczywistą. Dana osoba musi przyjąć naprawdę dużo środków, aby ciało zareagowało w sposób mogący doprowadzić do śmierci.

Leki przeciwbólowe doprowadziły do tragicznej śmierci 19-latki z Wrocławia?

Dziennikarze "Gazety Wrocławskiej" dotarli do osoby, która dobrze zna szczegóły sprawy tajemniczej śmierci 19-latki na wrocławskim Gaju. Dziewczyna zmarła w środę, 20 lutego. Do tragedii doszło na klatce schodowej jednego z blokowisk.

Sprawa jest o tyle niecodzienna, że na ciele nastolatki nie znaleziono żadnych śladów ewentualnego znęcania, a zgon był całkowicie nagły i niespodziewany. Najpewniej nikt nie przyczynił się więc do śmierci nastolatki, której oficjalną przyczynę wskaże dopiero wynik sekcji zwłok.

Śledczy zajmą się dramatyczną sprawą nastolatki z Wrocławia

19-latka zmarła tuż przy drzwiach do mieszkania. Powszechnie wiadomo, że towarzyszył jej wówczas chłopak. Sprawa wywołała wśród miejscowej opinii publicznej niemałe emocje oraz strach. O tym, co dokładnie mogło jej się przytrafić, mieszkańcy Wrocławia dowiedzą się najpewniej z badań histopatologicznych i toksykologicznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledczy będą musieli je przeprowadzić, gdyż przed śmiercią nastolatka miała zażyć sporą dawkę leków przeciwbólowych. Mówi się, że chodzi o tramal. Jak wspomniano wyżej, osoba znająca szczegóły sprawy twierdzi jednak, iż środki nie mogły doprowadzić do tragedii, gdyż dziewczyna nie zażyła ich aż tak dużo.

- Nie były to takie dawki, które mogą zabić - usłyszeli dziennikarze "Gazety Wrocławskiej".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Grób Agnieszki Kotulanki wygląda niewiarygodnie. Niesamowity widok w rocznicę jej śmierci
  2. PE przyjął zmiany ws. samochodów. Nowe, obowiązkowe systemy w autach
  3. Służby ostrzegają, Xaver nadciąga. Dzisiaj w nocy nagle ściśnie siarczysty mróz
  4. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy "Na Wspólnej". Nie możemy wyjść z SZOKU
  5. Małgorzata Kożuchowska ma powód do świętowania. GRATULUJEMY!

 

Źródło: Gazeta Wrocławska

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News