Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci

Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci Źródło: Fot. Facebook

Leki, które przyjmujemy w chorobie, mają za zadanie uśmierzyć nasz ból i jak najszybciej wyzbyć się problemu. Nikt nie pomyślałby, że coś, co powinno pomóc, może doprowadzić do takiej tragedii. Mężczyzna zadzwonił na policję i uprzedził, że zamierza zabić swoją chorą żonę.

Leki były w tym przypadku ich największym przekleństwem. Zawiadomieni o chęci zabójstwa funkcjonariusze ruszyli pod wskazany adres, jednak szybko odkryli, że jest już za późno. Rozpoczęli przeszukiwanie mieszkania i zbieranie materiału dowodowego. To właśnie wtedy ich oczom ukazały się dokumenty, które odsłoniły całą, niezwykle przykrą prawdę na temat małżeństwa. W kilka chwil sprawa stała się jasna.  

Zdzwonił na policję i poinformował, że zabije żonę 

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 7 sierpnia w USA w Waszyngtonie. 77-letni Brian Jones zadzwonił na policję i poinformował, że zamierza zabić siebie i żonę. Mężczyzna nie tylko podał dokładny adres swojego domu, ale również poinformował funkcjonariuszy, w której sypialni znajdą ciała. Mundurowi ruszyli na miejsce, jednak wiedząc, że Brian jest uzbrojony i może strzelać to policjantów, wstrzymano się z wejściem do środka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po chwili zdecydowano o sprawdzeniu wnętrza budynku za pomocą specjalnej kamery. Gdy mundurowym ukazał się widok dwóch ciał leżących na łóżku, postanowiono wejść do środka. Wtedy odkryto, że 77-latek najprawdopodobniej najpierw zastrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo. Po jednoznacznym stwierdzeniu zgonu, śledczy zaczęli przeszukiwać mieszkanie, chcąc znaleźć motyw zbrodni.  

Notatki, których nie da się wymazać z pamięci. Leki doprowadziły do tragedii? 

Policjanci natknęli się na dokumenty małżeństwa, a dokładniej zmarłej kobiety. Była to historia leczenia choroby, z którą się zmagała oraz rachunki za wykupione leki. Po odczytaniu pokaźnych kwot, funkcjonariusze zrozumieli, że pary nie było stać na niezbędne lekarstwa, co skłoniło mężczyznę do zbrodni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- To okropne, że ktokolwiek z naszych starszych obywateli znalazł się w tak tragicznej sytuacji, że był pewny, że morderstwo i samobójstwo to jedyne wyjście z sytuacji. Zawsze jesteśmy gotowi im pomóc. Nie możemy rozwiązać wszystkich ich problemów dotyczących zdrowia, ale możemy pomóc im przeczekać aż nadejdą lepsze dni - powiedział szeryf lokalnej policji.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: popularne 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News