87-letnia Klaudia robi wszystko, żeby pozbyć się bólu. Zamówiła leki, nie przewidziała tak dramatycznego obrotu spraw

87-letnia Klaudia robi wszystko, żeby pozbyć się bólu. Zamówiła leki, nie przewidziała tak dramatycznego obrotu spraw Źródło: fakt/michal_legierski/

Leki, które zamówiła, miały na celu uśmierzyć jej ból i sprawić, że codzienność będzie choć trochę mniej kłopotliwa. Wszystko potoczyło się jednak w zupełnie przeciwnym kierunku. Pani Klaudia zaczyna tracić nadzieję, że wszystko może się jeszcze ułożyć.

Zakupione leki okazały się nie takie, jakie być powinny. Zalecenia innych osób były proste i wydawały się zupełnie bezproblemowe. Niedługo później wszystko obróciło się przeciwko 87-lace, która wciąż cierpi. Kobieta prosi o pomoc, gdzie tylko się da, jednak w niewielu miejscach ją otrzymuje. 

Felerne leki 

Pani Klaudia Raudner ma obecnie 87 lat i jak sama przyznała, cierpi na wiele schorzeń. Każdego dnia towarzyszy jej ból, który niekiedy zdaje się nie do wytrzymania. 

- We wrześniu ub. roku znalazłam ogłoszenie w tygodniku. Firma ABVitalplus z Warszawy oferowała leki na stawy z samych ziół. Reklamowała je jedna aktorka. To mnie przekonało. Choruję na gościec postępujący, nie chodzę, poruszam się na wózku, chciałam sobie pomóc - tłumaczy. 

Pani Klaudia niemalże od razu zatelefonowała do firmy, gdzie podczas rozmowy z konsultantem przekonano ją, by zamówiła aż 5 opakowań leków, które spokojnie wystarczyłyby jej na rok. 87-latka przyznaje, że jej zdaniem nie było powodów do podejrzeń, dlatego od razu złożyła zamówienie. Specyfiki przyszły niedługo później, jednak jak się okazało, staruszka nie mogła ich brać. 

- Było tam 360 tabletek i ulotka, na której pisało, że nie wolno ich zażywać osobom chorującym, jak ja, na raka - relacjonuje. 

Raunder znów zadzwoniła do firmy, a ta poradziła jej, by odesłać środki do Francji, a w grudniu otrzyma zwrot pieniędzy. Kobieta po raz kolejny bez żadnych podejrzeń postąpiła zgodnie z instrukcjami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brak odzewu i pieniędzy

Szybko okazało się, że kobieta nie tylko straciła 423 zł i 90 gr, które zapłaciła za leki, ale również jakikolwiek kontakt z firmą. 

-  Najpierw twierdzili, że leki nie doszły do Francji. To bzdura, mam potwierdzenie z poczty, że moja przesyłka dotarła 7 listopada ub. r. do Longwy we Francji - opowiada. 

Mimo licznych prób, nie tylko ze strony 87-latki, kontaktu nie udało się uzyskać. Kobieta wciąż cierpi, a pieniędzy nadal nie ma. Co więcej, po sprawdzeniu adresu siedziby firmy, który został podany na stronie okazało się, że nic podobnego w tym miejscu nie istnieje. Pani Klaudia ma zamiar skierować sprawę do sądu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Źródło: fakt 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News