Jarosław Kaczyński, pomimo swojego wieku, ma wszakże już 68 lat, nieustannie pozostaje aktywnym politykiem. Lekarze jednak coraz częściej z niepokojem kręcą głową. Teraz już nie mają wątpliwości. Prezes PiS jest o krok od wózka inwalidzkiego.

Prezes Kaczyński już od pewnego czasu boryka się z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Był czas, kiedy z powodu wirusa przez co najmniej tydzień zniknął z życia publicznego. Teraz problemy są jednak znacznie poważniejsze.

ZOBACZ TAKŻE: Jarosław Kaczyński trafił do szpitala! Politycy PiS przerażeni, nie wiedzą co się stało

Wprawdzie w starszym wieku najzwyklejsze przeziębienie może być tragiczne w skutkach. Nie to jednak sprawia, że prezes jest o krok od wózka. Lekarze nieustannie podkreślają, że prezes musi przejść operację kolana.

O krok od wózka, codziennie w szpitalu

Co by się nie działo w Polsce i na świecie, codziennie przed południem prezes partii rządzącej przywożony jest do Warszawskiego szpitala przy ul. Szaserów. Z bólem wychodzi z samochodu, później zaś z bólem wychodzi z przychodni.

ZOBACZ TAKŻE: Całą Polskę zamurowało. Ujawniono ZMOWĘ Kaczyńskiego i Tuska!

Jego codzienne odwiedziny związane są z zabiegami rehabilitacyjnymi. Prezes musi się im poddawać, cierpi bowiem na coraz poważniejsze zwyrodnienie stawu kolanowego. Lekarze ostrzegają. Albo operacja – albo wózek inwalidzki.

Lekarzom ufa, ale ich nie słucha

Prezes ufa swoim lekarzom całkowicie. Jednak ich ostrzeżenia nie robią na nim wystarczającego wrażenia. Trudno powiedzieć, z czego wynika jego upór. Jeśli bowiem przestanie móc chodzić, sprawowanie władzy w partii, czy też w Polsce nie będzie łatwiejsze.

Niestety prezes, jak twierdzą zbliżeni do jego otoczenia ludzie, nie chce nic słyszeć o operacji. Zabiegi chirurgiczne stawów, a szczególnie kolan wiążą się bowiem z koniecznością wyłączenia się z życia publicznego nawet na wiele tygodni. A Kaczyński nie może sobie na to pozwolić.

ZOBACZ TAKŻE: To największy KOSZMAR PiS. Kaczyński boi się tego najbardziej

Równocześnie część mediów spekuluje o ewentualnym zastąpieniu Beaty Szydło przez prezesa na stanowisku premiera. I od razu informują za źródłami partyjnymi, że taką zmianę zatrzymać może tylko stan zdrowia Kaczyńskiego.

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

Zobacz również