Fani „M jak Miłość” są w ogromnym szoku. Jak się bowiem okazało, gwiazda serialu już wkrótce usłyszy zadziwiającą diagnozę, która całkowicie odmieni jej życie. Lekarze nie mają dla niej dobrych wieści. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

Piotr Zduński oraz jego żona Kinga są jednymi z ulubionych postaci w popularnej serii Telewizji Polskiej. Małżeństwo pokonywało wspólnie wiele kryzysów, jednak życie nie przestaje rzucać im kłód po nogi.

„M jak Miłość”: gwiazda usłyszy straszną diagnozę

W jednym z najnowszych odcinków bohaterowie „M jak Miłość” zmierzą się z kolejnym problemem. Tym razem będzie on dotyczył zdrowia Piotrka. Lekarze nie pozostawią mu wątpliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lawrence broni sukienki, która wywołała burzę. „To była moja decyzja”

Jak się bowiem okazuje, nieskuteczne starania o trzecie dziecko nie są przypadkowe. Bohater ma bowiem tzw. leniwe plemniki, które uniemożliwiają parze posiadanie większej ilości potomstwa.

Lekarze zasmucą widzów

Małżeństwo będzie miało ogromny kłopot z zaakceptowaniem tej sytuacji. Kinga bardzo szybko zdecyduje się więc zwierzyć Magdzie, która postara się pocieszyć załamaną przyjaciółkę.

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka czyści sklepy. Ogromne zniżki po 80%

Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach „M jak Miłość”? Tego dowiemy się już wkrótce z ekranów naszych telewizorów.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]


Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!

Zobacz również