Nagła śmierć w polskim szpitalu. Lekarz nie żyje

Nagła śmierć w polskim szpitalu. Lekarz nie żyje

Lekarz z wielkopolskiej miejscowości Pleszew zmarł niespodziewanie w trakcie dyżuru. Służby sprawdzają, co było przyczyną nagłej śmierci mężczyzny.

Lekarz bierze na siebie odpowiedzialność za stan zdrowia pacjenta. Nie da się jednak ukryć, że w polskich realiach wielu z nich pracuje na dyżurach trwających dłużej niż doba. Czy tym razem było podobnie?

Lekarz zmarł nagle w trakcie dyżuru. Służby sprawdzają przyczynę śmierci

Służby sprawdzają czy 39-lekarz z Pleszewskiego Centrum Medycznego pracował zgodnie z prawem. Media ogólnopolskie poinformowały dziś o niespodziewanej śmierci doktora w trakcie nocnego dyżuru. Czytamy, że pracownicy placówki po raz ostatni kontaktowali się z lekarzem o godzinie 1:00 w nocy. 

- 39-latek specjalizujący się w leczeniu chorób kardiologicznych został znaleziony martwy w swoim gabinecie w PCM - czytamy w relacji Polsat News.

Pracownicy szpitala natknęli się na niedającego oznak życia lekarza dopiero nad ranem, 24 lutego. Natychmiast zawiadomili służby jednak nie było szans na uratowanie mężczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Policja wykonuje czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratury - poinformowała w niedzielę rzeczniczka prasowa pleszewskiej policji Monika Kołaska, cytowana przez Polsat News.

Śmierć lekarza w Pleszewie - wykluczono udział osób trzecich

Kołaska dodała, że pracownicy szpitala ostatni raz kontaktowali się z kardiologiem o 1 w nocy. Kulisy śmierci lekarza wyjaśni policja pracująca pod nadzorem prokuratury. Służby ustaliły już, że w sprawie śmieci mężczyzny wykluczono udział osób trzecich.

Prokuratura poinformowała zaś, że ciało zmarłego lekarza zostało "zabezpieczone do sądowo-lekarskiej sekcji zwłok", co pozwoli ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  2. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie
  5. Katarzyna Figura schudła! Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
  6. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Podobna do mamy?

źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News