Lekarz ujawnia, jaki jest stan Piotra Żyły, mówi o lukach w pamięci. Znane są już wyniki badań tomografem

Lekarz ujawnia, jaki jest stan Piotra Żyły, mówi o lukach w pamięci. Znane są już wyniki badań tomografem Źródło: youtube/TVP Sport

Lekarz przedstawił w jakim stanie znajduje się polski skoczek narciarski po wczorajszym upadku, do którego doszło podczas turnieju w Wiśle. Jakie wieści miał dla Piotra Żyły? Wiadomo, że w grę wchodziła tomografia.

Lekarz po upadku musiał zbadać polskiego reprezentanta skoków narciarskich. Pomimo tego, że skoczek nie zgodził się na udzielenie natychmiastowej pomocy w kilka chwil po upadku, wiadomo było, że po całym konkursie dojdzie do spotkania z kadrowym lekarzem. 

Lekarz miał dobre informacje o stanie Piotra Żyły

Kibice mogą odetchnąć z ulgą, bo stan zdrowia polskiego skoczka jest stabilny. Piotr Żyła po konkursie w Wiśle został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarz zlecił badania tomograficzne. Na szczęście tomograf nie wskazał żadnych niepokojących zmian w głowie Żyły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po upadku nie tylko lekarz, ale i wszyscy kibice drżeli ze strachu, czy Piotr Żyła nie doznał złamania lub wstrząśnienia mózgu. Dobrą informacją, która już krąży w mediach, jest to, nie doszło ani do jednego ani do drugiego. Najgroźniejsza rzecz, która przydarzyła się skoczkowi to chwilowa utrata pamięci.

- Badania tomografem Piotra Żyły w szpitalu w Bielsku nie wykazały żadnych skutków ubocznych wewnątrz głowy po upadku na skoczni Wisła Malinka. Wszystko OK ze zdrowiem Piotrka - pojawił się wpis na oficjalnym Twitterze skoczków, Skaczemy.pl. 

Jedyne obrażenia, jakich doznał Piotr Żyła, to otarcia twarzy. Skoczek, zaliczając upadek podczas skoku zajął też wyjątkowo niskie jak na niego, 35. miejsce.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

- Piotrek wygląda nieciekawie, bo ma obtartą skórę na twarzy i to się będzie długo goiło. Na szczęście jednak nie stało się nic poważnego. To znaczy, że nie ma żadnych złamań. Nie bardzo wiedział, co się stało. Był rozemocjonowany i zły, że nie wyszedł mu skok. Wszystko pamięta i - co najważniejsze - czuje się dobrze. Nie ma zatem przeszkód, by wystąpił w kolejnych zawodach - powiedział Aleksander Winiarski, jeden z polskich reprezentantów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: sport

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News