Zdradził, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Niewiarygodne

Zdradził, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Niewiarygodne Źródło: fot. unsplash.com/daanstevens

Lekarz światowej sławy ujawnił, co się z nami dzieje po śmierci. Mężczyzna od wielu lat bada również ten nieco wyjątkowy stan pomiędzy dwoma światami. Mało kto z nas spodziewałby się takich słów, zazwyczaj myślimy zupełnie na odwrót. Niektórzy będą zaskoczeni tymi niewiarygodnymi informacjami.

Wybitny lekarz, który zdążył już osiągnąć bardzo wiele w dziedzinie nauki, powiedział, co dzieje się z nami po śmierci. Jego słowa zdumiewają i są nieprawdopodobne, aż ciężko w nie uwierzyć. Według niego te procesy należą do "przyjemnych" i "spokojnych". Dla niektórych to wszystko będzie się wydawało mało realne.

Lekarz przekazał szokujące informacje

Jak informuje strona nt.interia.pl, doktor Sam Parnia to brytyjski profesor pracujący w NYU Langone Medical Center. W tym ośrodku zajmuje się on badaniami nad resuscytacją krążeniowo-oddechową. Już od bardzo wielu lat w swojej karierze szczególnie interesuje się zjawiskiem doświadczenia z pogranicza śmierci (ang. near-death experience, NDE). To wszelkie odczucia zmysłowe opisywane przez osoby, które otarły się o śmierć lub były w stanie śmierci klinicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Brytyjczyk uważa, że istnieje specjalny proces psychiczny, który pozwala na odczuwanie tego tragicznego momentu nie jako czegoś negatywnego, tylko wręcz przeciwnie. Paradoksalnie nasze odejście z tego świata może być bardzo pozytywne, nie powinno kojarzyć się z lękiem.

- Kiedy umieramy, to doświadczenie nie jest nieprzyjemne dla większości ludzi. Dla tych, którzy umierają z powodów naturalnych, proces śmierci jest bardzo komfortowy, nawet jeżeli w ostatnich dniach towarzyszy im ból. Ludzie opisują uczucie jasnego, ciepłego, przyjaznego światła, które przyciąga do siebie - cytuje jego słowa portal nt.interia.pl.

Brytyjczyk o śmierci

Jako niekwestionowany ekspert od ratowania ludzkich istnień Parna zaznacza, że jeśli mówimy o śmierci, musimy mieć na myśli cały proces, który towarzyszy umieraniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Nagła konferencja Jarosława Kaczyńskiego. Chce wprowadzenia nowych zakazów i ograniczeń

- Śmierć jest procesem. Nie jest to czarno-biały moment. Końcowym rezultatem jest odcięcie tlenu, który dostaje się do mózgu, co powoduje zamknięcie obwodów nerwowych i utratę przytomności. Kiedy serce staje, zatrzymują się wszystkie procesy życiowe. Krew nie dociera do mózgu, wątroby i nerek - to czas stagnacji, którego potrzebuje nasze ciało, by zorientować się, że umarło - cytuje jego słowa portal nt.interia.pl.

Dzisiaj ten temat jest poruszany nie tylko w kontekstach religii czy filozofii, lecz także nauki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowani
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. Z ostatniej chwili: fani TVP w żałobie. Nie żyje popularny aktor uwielbianego serialu
  4. Nagła zmiana już od dzisiaj w całej Polsce. Rząd podjął decyzję, nie ma odwrotu
  5. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  6. A miało być tak pięknie. Klienci Biedronki są wściekli, padły mocne słowa

Źródło: nt.interia.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News